Wpis z mikrobloga

POSZUKIWANE NAPOJE ZERO!

Kurde Mirasy, wołam Was z tagu #dieta
Szukam wincyj dużych napoi zero, najlepiej niegazowanych. FuzeTea jest super ale dostępna jest tylko w Tesco (chyba że jeszcze gdzieś?) i to w jednym smaku. Pepsi i inne MD już mi się przepiły.
Polećcie coś jeszcze.
W ogóle intryguje mnie ten "brak kultury napojów zero w Polsce". Czemu u nas to dalej jest towar rzadko spotykany, a półki zawalone tylko syfem z toną cukru.

#pytanie
n.....a - POSZUKIWANE NAPOJE ZERO!

Kurde Mirasy, wołam Was z tagu #dieta 
Szukam ...

źródło: comment_Y8txzESfrzrqBLjf7MWhTsQFoFzNAvGs.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@nama: czy w ogóle te napoje zero faktycznie maja 0 kcal i 0 cukru? Kiedyś piłem 1l pepsi zwykłej dziennie, przytyłem od tego, przerzuciłem się jakiś czas temu na pepsi max/cole zero i jakoś nie widzę różnicy - tak wiem, cardio, dieta itp, ale mimo wszystko wyeliminowałem 70% cukru w ciągu dnia dzięki temu, a tu dalej dupa :(
  • Odpowiedz
@Speeedy: tylko że to w sumie alternatywa dla coli/pepsi a ja jednak szukam czegoś nowego bardziej w stylu FuzeTea. Tego gazowanego już czasem dość :/

@NPrBaz: to fakt, ma ciut inny smak, chociaż w FuzeTea w ogóle tego nie czuć, jest wręcz gorzkawa (bo zielona herbata). A pepsi zero jak dla mnie prawie nic nie różni się od zwykłej podczas gdy już Cola mi tak średnio podchodzi.
  • Odpowiedz
@nama: Mountaindew ostatnio kupiłem w lokalnym takim sklepiku zero no calories, powiem szczerze, że spoko jest.
Kiedyś pamiętam było nestea bez cukru i było w pytkę.
Masz rację w Polsce niestety kuleje rynek "fit" napojów zero i tak dalej.
W stanach jak ogladam nieraz te filmiki z ich marketów to tam całe półki są w różnego rodzaju napojach i wszystko ma swój odpowiednik w wersji sugar free.
  • Odpowiedz