Wpis z mikrobloga

@Papilon: Wagon Wars w TLK? To nie lata 90te. Sprzedaz z wózka max co mozesz miec. Wagonow barowych i restauracyjnych brakuje nawet na kwalifikowane ekspresy EIC, bywało ze np „Chrobry” jechal bez takiego wagonu, a co dopiero ekonomiczne, pospieszne TLK
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Papilon: @Shishu: TLK Gałczyński, TLK Sienkiewicz mają bary, TLK Pogoria dostała kategorie IC dopiero w czerwcu, TLK Przemyślanin miał bar. One nie są kategorią IC więc to trzeba dokładnie sprawdzać na stronie co jest i jak. Bo bary pojawiają się różnie przy dopuszczeniach sezonowych.
@Koteg w TLK nie ma wagonów restauracyjnych (w Gałczyńskim i Sienkiewiczu barów też nie ma). To, że moja spółka zmienia na sezon kategorie pociągów nie zmienia reguły. I jak sama stwierdziłaś przemyslanin MIAŁ. Już nie ma jak dwa pierwsze.
@Koteg no to po raz kolejny - EZT nie jeżdżą jako TLKi, składy zastępcze nie są normą więc mówienie że w tych pociągach jeżdżą wagony barowe/restauracyjne nie jest prawdą. To ta sama sytuacja, co gdy zamiast Pendolino podstawione są wagony tylko, że w drugą stronę. A z tego co sprawdziłem w irenie to gałczyński wyjeżdża jako EZT z kategorią IC na trasę
@Koteg
@Papilon wcale nie, ale już tak kończąc dyskusje nawet na stronie Intercity jest dość jasno zapisane w jakiej kategorii co jeździ i nie spotkałem się z żadnym wagonem barowym w tym roku poza jednym w kategorii TLK.

Po prostu pisanie tu czy gdziekolwiek indziej, że w TLKach kursują bary byłoby tylko robieniem problemu drużynom konduktorskim, które muszą raz za razem tłumaczyć pasażerom jak wygląda ta sprawa w różnych kategoriach pociągu.

PS.
źródło: comment_UkSfGBqh4RJB0CnnDvM8sIlXXn4lpkh1.jpg