Wpis z mikrobloga

Cześć. Moja mama planuje zakup nowego samochodu z salonu i w związku z tym mam do Was pewne pytanie.
Może jest tu ktoś z Was kto też kupował nowy samochód i przed zakupem dostał go na 2-3 dni żeby się z nim lepiej zapoznać?
Wiem że dla mamy bardzo ważny jest komfort siedzenia w aucie, oraz widoczność i ogólna ergonomia, a podczas jazdy testowej przez 30 minut nie wszystko da się sprawdzić.
Domyślam się że salony niezbyt chętnie dają samochody, ale może ktoś z Was wie jak z nimi rozmawiać, żeby taki samochód dostać?
#motoryzacja #pytanie
  • 4
@Matixs: Nie wiem, jaka to marka, ale np. brat wypożyczył sobie za bodaj 200 zł Auris Hybrid na dwa dni. Ewentualnie możesz powiedzieć, czy Twoja mama, że chce się przejechać na dłuższą jazdę próbną niż 5 minut. VW u mnie w mieście ma taką możliwość i wtedy jeździsz sobie np 2h, ale musisz przywieźć samochód z taką samą ilością paliwa, z jaką przyjechał.
Generalnie mój typ to nowe Volvo XC60 tylko że to już sporo większy wydatek, ale Volvo teraz ma ciekawą opcje finansowania.
Oraz drugi tańszy wybór to Toyota RAV4 Hybrid.
To są na razie 2 propozycję, ale cały czas przeglądam i szukam czegoś nowego.
I niestety tych samochodów nie ma w żadnej wypożyczalni w moim mieście.
Jutro pojadę do Volvo porozmawiać o tym finansowaniu i przy okazji zapytam o możliwość wzięcia XC60.
Droższe marki bez problemu dają auta na weekend potencjalnym klientom. Volvo już na pewno bowiem sam brałem na weekend 2 modele w tym wspomniana xc60