Wpis z mikrobloga

Niedziela i zakaz handlu? Nie wiesz co zrobić? Proponuję zabawę: Idź do kościoła i zacznij zadawać niewygodne pytania robiąc przy tym jak najwięcej zamieszania.
1. Czy ksiądz jest na pewno trzeźwy? Ksiądz nie chce odpowiedzieć? Wezwij policję by to sprawdzić.
2. Czy ksiądz posiada aktualne badania sanepidowskie, skoro ręką rozdaje komunię? Zgłoś to do SANEPIDu
3. Czy sama komunia nie zawiera szkodliwego glutenu? Jak wyżej.
4. 76
5. Jak często zmieniana jest woda "święcona" w kropielnicach i czy nie zawiera bakterii? (w zasadzie zawsze są tam bakterie kałowe i kto wie co jeszcze) zgłoś do SANEPIDu
6. Czy dochodzi do wykorzystywania nieletnich w celu osiągnięcia korzyści materialnych (ministrant z tacą)? Zgłoś wykorzystywanie ministrantów do PIP i Urzędu Skarbowego.
7. Czy organista jest zatrudniony na umowę, od której są odprowadzane składki? Nie? Jak wyżej.
8. Czy jest oznaczona droga ewakuacyjna? Nie ma? Zgłoś do Państwowej Straży Pożarnej.
9. Gdzie znajdują się gaśnice? Nie ma? Nie ma w widocznych miejscach? Jak wyżej.
10. Czy ksiądz ma wykupione prawa do wykonywania pieśni religijnych publicznie? Nie? Zgłoś Do ZAiKS
Można jeszcze doczepić się do pozwolenia na organizowanie imprez masowych, brak zabezpieczenia takiej imprezy, ale pewnie gorliwi katolicy zlinczowali was już po punkcie trzecim xD

Bo skoro wszyscy muszą przestrzegać w/w zasad, to niby czemu nie Kościół i księża? Aha, można odwiedzić więcej niż jeden kościół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazkatoli #katolicyzm #wiara #bezpieczenstwo #zakazhandlu
xandra - Niedziela i zakaz handlu? Nie wiesz co zrobić? Proponuję zabawę: Idź do kośc...

źródło: comment_fu12BCiJPP8TQQOh8nZYchtMBeZv6d9K.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
@xandra: też nie lubię tej katolickiej patologii ale nie mam aż tak #!$%@? w głowie aby specjalnie tam chodzić i ich nękać xd chociaż przyznam że czekam aż teraz w styczniu przyjdzie do mnie ksiądż katolicki (wreszcie będę mieszkał sam) i będę mógł go zaatakować niewygodnymi pytaniami :")
  • Odpowiedz
Jak nie masz argumentów użyj tagu #gimboateizm problem solved xD


@xandra: argument miałem i podałem na samym początku. W ogóle nie odpowiedziałaś na jakiej podstawie policja miałaby być wezwana więc tak: gimboateizm mocno.

Za to wojujący katolicy są jakże zabawni. Szkoda, że nie mają racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: sam nie jestem wierzący, ale tutaj zastosowałaś piękne "a u was murzynów
  • Odpowiedz
Jeny, tyle napisane... A wystarczyło poczytać i nauczyć się że rzeczywistość prawna jest wielowymiarowa i kościoły/ związki wyznaniowe podlegają innym przepisom niż sklepy i dyskoteki.
  • Odpowiedz
@xandra: ja się pytam na jakiej podstawie chcesz wezwać policję. Nie obchodzą mnie twoje wymyślne historyjki. Przypominam, że łyk mszalnego wina nie powoduje, że jest się pijanym.

Podaj proszę podstawę prawną wzywania policji w takiej sprawie.
  • Odpowiedz
@xandra to jest #gimboateizm, bo porównujesz największą instytucję świata, która prowadziła setki narodów, miliardy ludzi przez 2000 lat, a jej korzenie sięgają jeszcze bardziej wstecz do sklepów i instytucji handlowej
  • Odpowiedz
@Siotson: Ponieważ po pijaku nie powinien odprawiać mszy, oraz możliwe, że później wsiądzie do samochodu, opisywane tu: https://www.wykop.pl/wpis/33854107/#comment-119233253

@Hohlik7: Chyba bara... przepraszam owieczek xD A co robi pasterz z owieczkami? Goli je, w tym wypadku na kasę. Niestety, kościół goli także zwykłych podatników, link poniżej.

@Shatter: Dowody na to, że religia to biznes https://www.wykop.pl/wpis/33854107/#comment-119228757 link prowadzi do innej dyskusji z danymi. Nie przechodzę granic, tylko wytykam
  • Odpowiedz
oraz możliwe, że później wsiądzie do samochodu


@xandra: przecież policja by cię wyśmiała. Siedzę na spotkaniu biznesowym, napiłem się łyk wina (nie jestem pijany bo nie da się być pijanym po czymś takim), a ty wezwiesz policję bo "MOŻLIWE", że wsiądę do samochodu (oczywiście niczym nie poparte - nawet plebanię księża mają tuż przy kościele)? Żenada. Chyba jesteś tajną katolską agentką, która ma pokazywać, że ateiści mają coś nie tak
  • Odpowiedz
@Siotson: Tu nie chodzi wino, tylko czy na mszę nie przyszedł, albo nie daj boże przyjechał pijany. A to się nie raz już zdarzało, podałam przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra Kościół wydaje się przegnity, bo tworzą go ludzie i ich słabości. Skojarz co twierdził Nietzsche, co się stanie z człowiekiem bez celu. Świat bez religii byłby #!$%@? absolutnym i nawet z tym nie handlujcie, dlatego instytucje bardziej trzeba ratować od zewnątrz i wewnątrz i aktualizować do czasów dzisiejszych, niż atakować.
  • Odpowiedz