Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś śledzi GTA RP w Polszy, ale mam jedną #!$%@?ą rozkminę do przekazania. Jest serwer StrefaRP. Pago wypromował, przyszli inny streamerzy. Zrobił się serwer youtuberski, mieli monopol. Niektórzy z tych youtuberów robili krzywe akcje i każdy chciał być gangusem, żeby mieć jak najwięcej widzów. Były spiny, że kary są za długie, że admini lecą w sobie w kulki. Prawda to, youtuberzy mówili "no, bo kary są za słabe i nie ma tej adrenaliny podczas napadów itp." jak wydłużyli kary ( 1min to 1 rok, dostawali po 80 lat i musieli albo iść na inną grę albo siedzieć w więzieniu xD. Lepiej byłoby, gdyby wyszli i zwolnili slot ) to taki Xayoo czy inni narzekali na to. Jedna ekipa adminów się odłączyła, bo wiedzieli, że to #!$%@? przy takiej liczbie streamerów. Zarzekali się, że otworzą nowy serwer, lepszy technicznie, Oeisis.pl. Nie będzie tam faworyzowania, profeska, czyste RP. Jest oficjalne otwarcie tego serwera. Faktycznie, pod względem technicznym jest spoko, nawet design lepszy ( strefaRP słabo stoi pod tym względem ). Nie minął jeden dzień i streamerzy ze StrefyIP ( pdk ) poszli na Oesis XD ich podania zostały rozpatrzone od buta XD większość dostała przewileje takie jak bycie na topie czekających, którzy czekają na dołączenie na serwer XD lizanie dupy streamerom XD. Hipokryzja na miarę patostreamów. Problemem są streamerzy, którzy #!$%@? jeden serwer swoją popularnością i poszli gdzie psuć inny. Ja wiem, tak samo StrefaRP i Oesis chcieli wypromować siebie i zgarniać pengę, ale z polaczkami to nie przejdzie #roleplay #gta #polskiyoutube #rp #gry
  • 3
@LIRYCZNY_IMPERATOR: Ta moda na rp gta u streamerow to straszny rak, wiekszosc z nich nie ma do tego zadnych predyspozycji, kazdy oczywiscie chce byc jakims gangusem bo musza byc dymy na streamie, do tego przywileje za samo bycie twitchowym czy tam youtubowym fejmem.
Jak zawsze jak ktos zrobi cos oryginalnego to
reszta wyczuje okazje i zaczyna sie kopiowanie jeden drugiego i robienie gnoju w jakims community/grze.