Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: to jest atak. Musimy go przetrwać, co nas nie zabije to nas wzmocni. Przy ostatniej bańce było to samo. Z tamtych naganiaczy nie ma teraz już nikogo poza Amelkiem wtedy Pepeo. Teraz będzie tak samo. Będzie im wstyd pokazywać się kiedy ich alty zejdą na dno coinmarketcap. Ty lepiej przygotuj się na następną bańkę i wyobraź sobie co wtedy będzie się działo.
  • Odpowiedz
@pawlo74: chcesz coś śmiesznego? Ci idioci edukują się na filmikach takich idiotów jak ten mlmowiec. Nic z niego nie ogladam, wiedziałem jaki ma poziom. Chyba zrobię o nim duży wpis na blogu.
No i puściłem sobie jego jeden z najnowszych filmików. Reszta Porębie na podobnym poziomie.

Ciężko ci będzie to przebrnąć ale spróbuj. Końcówka o LN najlepsza.

Naprawdę, nie spodziewasz się takiego poziomu. Zaskoczy cię. Gwarantuje. Tylko obejrzyj cały ( ͡
cyberpunkbtc - @pawlo74: chcesz coś śmiesznego? Ci idioci edukują się na filmikach ta...
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: właśnie to chciałem powiedzieć. To zasługa tych ludzi. To oni są odpowiedzialni za zalew tego syfu. Nie będę nawet włączał. A benzynowi tacy koledzy nabijają kieszenie. Oni kupują i naganiają na to co wcześniej kupili. Tutaj nawet nie pisz bo na tych ułomach starzy wyjadacze z tagu zarabiają. Będziesz miał tylko hejt. #!$%@? mam na to. Będziemy nabijać się z tego jak już to wszystko padnie.
  • Odpowiedz
@pawlo74: ale obejrzyj. Od połowy. Naprawdę nie spodziewasz się takiego poziomu.
Jak btc będzie w końcu zużywał za duża prądu to deweloperzy po prostu to zmienia i nie będzie już zużywał ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak po prostu.

Ten człowiek nie obala żadnych mitów, on tworzy nowe i to gorsze niż te które są w obiegu.

Mówie ci puść to sobie, jak nastawiasz się jak na
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: głupota przeraża ja wiem. trzeba to zostawić. Rynek jest bezlitosny wszystko zweryfikuje a taki kołcz albo zniknie albo wróci do MLM. Chociaż wieczorek raczej zostanie i przerzuci się na bitcoina. Wbrew pozorom on nie jest głupi.
  • Odpowiedz
@pawlo74: jeden btc musiałby kosztować kilkadziesiat miliardów dolarów żeby kopanie zużywały tak dużo prądu. Ale to dla niego zbyt skompkikowane. Bo to projekt Open source i można to zmienić. Bo to zużycie nie jest z jakiegoś powodu. To tak jest bo tak satoshi wymyślił. Ale jak użytkownicy się zgodzą to możemy to zmienić i już nie będzie zużywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Lightning Network to
  • Odpowiedz
I poczytaj komentarze. Ja sobie puszczam inne, jak traktujesz to jak komedię to fajne te filmiki, nie patrz przez pryzmat żenady. Zajebiste to jest


@cyberpunkbtc: no wreszcie. Ja właśnie tak na to patrzę, już nie włączam nawet benzyna, szkoda czasu. Jest tyle wartościowych materiałów. W bitcoinie nauka nigdy się nie kończy. Może i wieczorki kiedyś nauczą się i będzie im wstyd oglądać samych siebie.
  • Odpowiedz