Wpis z mikrobloga

@rwL_: Pytałeś o stosunek jakość/cena - i szóstka ma w tym momencie najlepszy. A ma spory ekran, dobrą rozdzielczość, wsparcie, Apple Pay. Jeśli bardziej perspektywicznie, to tak - siódemka.
Zastanawiam się nad iPhone X na 4 lata


telefon na raty na 4 lata () Chłopaku weź kup coś na swoje miary i za gotówkę.

Fajny jest iPhone 6s (1200/1400 PLN), lepszym wyborem będzie iPhone 7, można wyrwać za 1800/2000 PLN.
Ludzie sprzedają dopiero co brane na przedłużenie umowy lub innych powodów. Wystarczy dobrze poszukać w okolicy, poczekać i coś upolujesz.

A jak nie i koniecznie musi to
@Rycerz_Klatki_Schodowej: Czemu, co prawda zarabiam poki co tą minimalną i to byłby mój pierwszy stały wydatek (pierwsza praca xD), ale przecież 120 PLN nie odczuje jakoś strasznie, a jednak wymagania co do smartfona mam bardzo duże. Zresztą iPhone'y trzymają cenę i wydaję mi się, po tym czasie będzie szansa, żeby go spokojnie sprzedać za 40-50% obecnej kwoty, patrząc po poprzednich modelach, bo mam zamiar trzymać go w jakimś mocnym etui (takim
@rwL_

(pierwsza praca xD)


No to wszystko jasne xD ...mogę powiedzieć tylko tyle, już decyzję podjąłeś i nic i nikt jej nie zmieni.
**Niech żyje świat! iPhone X! WYBIERAM CIE! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:**
Jak już szalejesz to bierz oryginalny Apple Leather Case (są najlepsze)

A teraz bardziej poważnie, trochę Cię rozumiem. Chcesz mieć najlepszy telefon i ma to być
@Rycerz_Klatki_Schodowej: To tak przy okazji jeszcze może dopytam, gdzie najlepiej kupić X'a? Znalazłem tutaj i tutaj za niecałe 4300 PLN, jest jakiś haczyk? Strony wygląda całkiem średnio, ale niby w opisie jest zapewnienie, że telefony są nowe i pochodzą z polskiej dystrybucji.
@rwL_: Stary to nie są Oficjalni dystrybutorzy, tylko jakieś Januszexy, oficjalni są podani na stronie i możesz wyszukać najbliższych na stronie Appla, reszta to jakieś chińczyki lub poskupywane reselery zafoliowane jak nowe;

Tak na szybko, Oficjalne Sieci i sklepy:
1. PLAY, T-Mobile, Orange,
2. iSPOT, iMad, iDREAM, CORTLAND,
3. SATURN, RTV EURO AGD, MEDIA MARKT, TERG (MEDIA EXPERT),
4. KOMPUTRONIK, X-KOM, VOBIS,

Inne spółki i przedsiębiorstwa; INNERGO SYSTEMS, INTEGRATED SOLUTIONS,
@Rycerz_Klatki_Schodowej: Dzięki za obszerne info, w takim razie wezmę u któregoś z autoryzowanych sprzedawców. Co to za śmieszna oszczędność rzędu kilku złotych w skali miesiąca przez te 4 lata, skoro mogę dostać jakiś powystawowy model i zapewne mieć problemy z gwarancją u jakiegoś janusza biznesu xD. Nawet nie ma się nad czym zastanawiać.

Aa, i jeszcze się odniosę do:

Jak już szalejesz to bierz oryginalny Apple Leather Case (są najlepsze)


Właśnie