Wpis z mikrobloga

Chłopak i dziewczyna, normalna rodzina! Prawda @bioslawek? (w końcu dostał bana, niestety wróci)

Alicja dwóch braci urodziła po gwałtach ojca, po porodzie zostawiła ich w szpitalu. Dwoje kolejnych dzieci, które były z przygodnych związków, oddała do adopcji. Piątego noworodka – udusiła.


https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/zlo-rodzi-zlo-miala-cudowne-dni-z-mietkiem-dziecko-zakopala-na-dzialce,164,2849

O tragicznych OFIARACH wychowywania dzieci w tzw. "rodzinach dwupłciowych" można przeczytać w internecie o wiele WIĘCEJ. Heterolobby o tym MILCZY!

#fritzl #neuropa #heteropropaganda #heterodewiacja #bekazprawakow #rodzina #prawackalogika
  • 24
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Ale nikt o późnych aborcjach nie myśli, maksymalny czas o jakim słyszałam to 12 tygodni, a chociażby w wielu pojedynczych stanach ten limit jest jeszcze niższy.
Nikt nie chce abortować w pełni rozwiniętych płodów.
  • Odpowiedz
Ale nikt o późnych aborcjach nie myśli, maksymalny czas o jakim słyszałam to 12 tygodni


@Koritsu: Przecież w Holandii jest aborcja do 24 tygodnia, zatem jak najbardziej ludzie o czymś takim myślą.

Nikt nie chce abortować w pełni rozwiniętych płodów.


Czyli aborcja w tej kwestii powinna być całkowicie zakazana, tak?
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: O Holandii nie wiedziałam, okej.

Aborcja powinna być dokładnie przedyskutowana i uregulowana, moim zdaniem limit 12 tygodni jest okej, ale to moja opinia. Jak ktoś będzie chciał usunąć ciążę to zrobi to jak najszybciej tak czy inaczej.
Aborcja jest tematem dyskusyjnym, ja nie mam nic przeciwko późnym aborcjom, ale tutaj zaczynam rozumieć oburzenie innych ludzi, biorąc pod uwagę, że organizm może zacząć odczuwać ból. Ja i tak nie mam żadnej
  • Odpowiedz