Wpis z mikrobloga

Apropo tych waszych pogaduch o wygladzie, stulejkach itd.
Mam kumpla - 186, postawny, gesta broda, charyzmatyczny i dowcipny. Czasem (czesto) #!$%@? glupota ale i tak myslacy gosc. Na koncie tez ma 5 cyfrowa sumke. Aha, 30yo. Motocykle, dwa auta, domek.

I co???

“Boze, poznalem milosc mojego zycia tu i tu
- Rozmawiales z nia?
- Eee nieee. ”

I tak #!$%@? od 5 lat. Nie znam stulejki z takim strachem przed kobietami az mi juz go nie zal...

A mnie nazywal po przyjacielsku “#!$%@? kutafonem” i ze “#!$%@? mi w dupe” jak sie z kims spotykalem :D

#przegryw #chad #stulejacontent
  • 5
@hazadSK: Taki typ człowieka. Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Może trafi na taką, która nie stosuje się do reguł, że jej nie wypada, albo że to facet powinien (wręcz musi), tylko sama go sobie przygarnie i będą żyli długo i szczęśliwie. Albo i nie trafi. ¯\_(ツ)_/¯
@PanDarcy: Przejrzalem kilka wpisow i tak, jest podobnie.

Nie chce sie bawic w psychologa, jedynie moge sie podzielic spostrzezeniem nt kolegi (zaaplikuj do siebie jak chcesz)

Problem:
Bardzo szybkie przekreslanie siebie/sytuacji lub innej osoby bez racjonalnej analizy. Duzo wyolbrzymiania innych (wad i zalet), sytuacji, emocji.

Rozwiazanie:
Czytanie dojrzalej literatury nt emocji i relacji miedzy ludzkich, zdystansowanie sie od wlasnych szybkich ocen, czesto blednych. Nic nie jest czarno biale a kolega zdaje