Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #usa #trump #bekaztrumpa

SHIIIIIEEEEEEEET!!!! (ʘʘ)

PRAWDZIWY polityk KONSERWATYWNY #bekazkonserw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Były prawnik Donalda Trumpa Michael Cohen w tajemnicy nagrał rozmowę z przyszłym prezydentem USA na temat płatności dla modelki Playboya Karen McDougal, z którą miał mieć romans – informuje "New York Times". Taśmy są teraz w rękach niezależnego prokuratora.
  • 22
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Pierw birth certificate, a potem wybory w 2012 gdzie trochę problemów wyskoczyło, a przed nimi była decyzja SCOTUS w sprawie Citizens United po której myślałem że korporacje nawalą tyle spotów w wyborach że Romney wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się nie udało to już generalnie uznałem że Ameryka jest dla prawicy stracona i byłem pewny że Clinton będzie następnym prezydentem aż zobaczyłem w 2015-tym
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Weź pod uwagę że Trump jest znienawidzony przez republikański establishment nie mówiąc już o mediach i lewicy. Całe śledztwo Muellera to robota republikanów - demokraci nigdy by czegoś takiego swojemu prezydentowi nie zrobili.

Natomiast nic z tego nie będzie bo jakby coś było na Trumpa to w rok by to znaleźli, a jak 'grab them by the pussy' go nie zatopiło to ciężko żeby cokolwiek było w stanie to
  • Odpowiedz
@Myrten: populista zyskał poparcie idiotów, którzy teraz w życiu go nie przestaną popierać, bo oznaczałoby to przyznanie się do błędu przed samym sobą, a tego bezkręgowce nie są w stanie znieść. To samo w naszym kraju.

No i standardowo, cały układ przeciwko trumpowi, wiadomo, że będzie mnóstwo afer z jego udziałem xDD. Bo Obama nie miał nikogo przeciwko sobie, każdy mu chciał jedynie obrobić jego wielką, czarną knagę ( ͡
  • Odpowiedz
@Kempes:

PRAWDZIWY polityk KONSERWATYWNY

Raczej biznesmen, z resztą w Trumpie jest mniej konserwatyzmu niż w Clinton(tak sądzę, tylko ona się z tym kryje) ale ma inne atuty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Satan696 - @Kempes: 
PRAWDZIWY polityk KONSERWATYWNY 
Raczej biznesmen, z resztą w T...
  • Odpowiedz
@Myrten: nie mierz wszystkich swoją miarą, nie unoszę się od pisania postów na portalu ze śmiesznymi obrazkami (). Jakie 'wasze' odczucia? Ja nic nie pisałem, że mam nadzieję na jego rychły upadek w związku z tym romansem. USA to nie Polska, tam takie 'skandale' nic nie znaczą.

Standardowy dysonans u konserw jednak widać, konserwatywne wartości, tradycje, ale jak jakiś główny przedstawiciel je łamie,
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Udowadniasz tylko że konserwatyści nie są fanatykami a pragmatykami.

Standardowy dysonans u konserw jednak widać, konserwatywne wartości, tradycje, ale jak jakiś główny przedstawiciel je łamie, to głowa w piasek i głosujemy dalej, bo przecież to jedyna reprezentacja naszych poglądów xDDD.

Samiec alfa chce mieć wiele samic, co w tym złego?
  • Odpowiedz