Wpis z mikrobloga

@plogi1: 100 osób? Hahahahhahahha polecam wszystkim profil łańcuch światła poznan, jest transmisja na żywo przez osobę z mównicy. Jest nas znacznie więcej ! Zaklinanie rzeczywistości lvl hard.
  • Odpowiedz
@grubson234567: No dobra sprawdziłem. A tak serio to nie sądzisz, że jednak za dużo tych protestów? Kiedyś to jak był protest to znaczyło, że musi się faktycznie dziać coś grubego. A jak powstał KOD i zaczął robić protesty co tydzień pod coraz bardziej banalnymi hasłami, później czarne piątki, białe marsze, #!$%@? wie jeszcze co to ludziom już to tak spowszechniało, że nie zwracają na to uwagi? Protest taki se po prostu
  • Odpowiedz
@pwone: było by ich mniej gdyby nie było do nich powodu. Niestety obecna władza daje ich aż nadto. Temat #wolnesady w Poznaniu od 2 tyg przgaszal, coś tam sobie lokalny kod pod sąd okręgowy chodził a dziś poszła tak ostra imba sejmowa i ustawy absolutnie karygodne ze zmobilizowało to ludzi do wyjścia na ulice. I prawidłowo.
  • Odpowiedz
No dobra sprawdziłem. A tak serio to nie sądzisz, że jednak za dużo tych protestów? Kiedyś to jak był protest to znaczyło, że musi się faktycznie dziać coś grubego.


@pwone: Jak ja nie lubię tej gadki, choć rozumiem zmęczenie tymi wszelkimi rewolucyjnymi nastrojami. Ale przynajmniej protestować w obecnej sytuacji trzeba, jak dla mnie to już dawno armia powinna zrobić z pislamem porządek. Nic dziwnego, że prewencyjnie zajęli się nią jako pierwszą.
  • Odpowiedz
@grubson234567: Poznań kiedyś powstania i zrywy, walka o niepodległość, walka z komuna etc. Ruskie zrobiły swoje i mamy teraz największe ilości czerwonych bękartów w Polszy...co widać po obrazku.
  • Odpowiedz