Wpis z mikrobloga

Kiedyś neuropka śmiała się z czterykonserwy, które to pisały, że jak tak dalej pójdzie to i pedofilia stanie się legalna. I wiecie co? Neuropka powinna teraz ładnie przeprosić, bo to zaczyna się dziać, może na zasadzie "daj palec". To była tylko kwestia czasu ale oczywiście mamy tutaj trochę tęgich (i mądrzejszych od telewizora jak zwykła mawiać moja babula) głów. Koniec z pedofilami, teraz mamy Minor Attracted Person (MAP), tolerancji!

#4konserwy #dzieci #pedofilia #seks #polityka
Pobierz
źródło: comment_8aiatFi3T3ZW8LOPGZlzG6suqSOTcl0Z.jpg
  • 57
przypominam, że wykopowi członkowie lobby lgbtp (czy gbtp, bo lesbijki się wyłamują?) broniło dziecięcej drag queen, pożywki dla pedofilów nazywając ją 'performance'


Bronili również rafalalai po tym jak oblał niewinną dziewczynkę kij wie czym.

@Nagor: Chyba się na to nie załapałam, mniej mirko od jakiegoś czasu (i dobrze jak widać) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą strasznie agresywni są w swojej walce o tolerancję
@Sweet_acc_pr0sa zawołaj jak znajdziesz, a ja polecam posłuchać Jurego Bezmenowa, ex agenta KGB, który mówi o taktyce zaszczepiania i/lub eskalacji wszelkich #!$%@? trendów kulturowych oraz ideologii, aby z czasem zdestabilizować i osłabić wrogie ZSRR kraje.
@ddrzazga grubo xD
Ale to tylko pokazuje jak mocno skrajna lewica zdominowała społeczną świadomość.
Na uniwersytetach w USA i Kanadzie stosunek lewicowych wykładowców do nielewicowych w naukach humanistycznych wynosi 30:1, gdzie te 1 to nie jest prawica ani konserwa tylko po prostu nie-lewica.
Studentów się hurtem faszeruje marksizmem kulturowym i to, nie że o tym uczy tylko indoktrynuje jakoby ta ideologia to był jedyny właściwiy sposób spojrzenia na świat.