Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego kluby z #ekstraklasa ściągają takich "lisów pola karnego" jak ostatni transfer #lechpoznan ?
Gość ma 26 lat i przez całą karierę strzelił 14 bramek w 66 spotkaniach, daje nam to bramkę co jakieś 324 minuty czyli 3,5 meczu. Ja wiem że MOŻE odpalić jak Carlitos ale gość kupiony za 1,5mln €, rekord Lecha, a jak spojrzysz na statystyki... to dramat. I tu nie chodzi tylko o tego gracza - cały czas w #ekstraklasa grają piłkarze którzy jako napastnicy nie strzelają kompletnie goli, a jako pomocnicy nie znają pojęcia słowa "asysta".
Jak oni się utrzymują - nie mam pojęcia.
#pilkanozna
SpiderFYM - Wytłumaczy mi ktoś dlaczego kluby z #ekstraklasa ściągają takich "lisów p...

źródło: comment_wHNTp1nU90W4y21bAAKDMfd9it9COidK.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
bo ich nie stać na kogoś lepszego


@4kroki: a nie lepiej przelać tą kasę na szkolenie/scoutów czy cokolwiek innego?

bo w ekstraklasie byle pastuchy z 2 i 3 ligi hiszpańskiej radzą sobie doskonale


@4kroki: tak jak piszę - może się udać ale może to też być 1,5 w błoto
@emel1:
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Pamiętasz Zaura Sadaeva? On też nie strzelał bramek, a mimo to dzięki niemu Lech zdobył Mistrzostwo. Są napastnicy, którzy mają na boisku inne zadania niż dokładanie nogi, patrz: Giroud.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: spójrz głębiej w te statystyki, bo weźmy na tapetę najlepszego i najbardziej utytułowanego gracza ligi oraz przyszłą legendę Legii Michała Kucharczyka to 65 bramek i zaliczył 52 asysty w 314 meczach. Niby nie wiele, ale jak popatrzysz na to, że 60 z tych bramek przesądzało o wyniku spotkania to już co w inny sposób na to patrzymy. Bo choćby jedna z tych bramek dała Legii fazę grupową LM. Moim zdaniem
  • Odpowiedz
@ejrafi: Ale Sadaev i Giroud to silne waleczne chłopy, a ten Amaral to chudy karzełek, on nie będzie tym słynnym grającym tyłem do bramki napastnikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale już nawet #!$%@?ąc od tego, wcale nie ma jakichś tragicznych tych statystyk, ostatni sezon miał przyzwoity, chociaż przy takiej kasie wszyscy będą oczekiwali że to będzie ktoś więcej niż tylko przyzwoity piłkarz.
  • Odpowiedz
Bo choćby jedna z tych bramek dała Legii fazę grupową LM


@perm: to jeden z najgłupszych mitów o polskiej piłce nożnej ostatnich czasów
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: e chłopie 14 bramek w 66 spotkaniach to nie jest taki zły wynik jak na zawodnika który grał w ataku i na ofensywnej pomocy. A różnica pomiędzy Casillasem a Malarzem i pomiędzy Jodłowcem a Fejsą jest ogromna.
  • Odpowiedz