Wpis z mikrobloga

  • 1
@rad_kop: Niby tak, ale nie do końca ;)
Sytuacja Milanu naprawdę jest skomplikowana, wielu twierdziło, że Elliott to najgorsza możliwa opcja i upadek klubu. Tymczasem to właśnie Elliott musiał zagwarantować stabilność i poprawę sytuacji Milanu.
  • Odpowiedz
@jamtojest: jako kibic ACM i tak jakoś ta LE mnie średnio interesuje. Oczywiście oglądam, ale już wolę Serie A. Oczyeiście dla samego klubu to dobrze bo zawsze parę groszy wpadnie. Ciekawe czy po tej decyzji ruszą coś z transferami bo póki co zbroją się na okolice środka tabeli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Też mnie nie ekscytuje LE, chyba że późniejsza faza. Dwumecz z Arsenalem to już był posmak poważnej piłki. I dlatego też uważam, że te rozgrywki są Milanowi potrzebne. Ma młodą kadrę, młodego trenera, niech się uczą radzenia sobie z presją, otoczką itd. To są jednak zupełnie inne emocje, niż nawet ważny mecz ligowy.

Transfery powinny ruszyć. Też na to czekam. Ale nie spodziewam się niczego spektakularnego w tym roku. Bilans
  • Odpowiedz
@jamtojest: Obronę mamy dobrą jeśli Bonucci zostanie. Trzeba z 2-3 ofensywnych na poziomie, przede wszystkim sprawdzoną dziewiątkę, która zapewni 15-20 goli, bo to co wyczyniali Kalinic z Silvą woła o pomstę do nieba. Kibice krytykują możliwy transfer Moraty, ale wg mnie sprawdziłby się w Milanie.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: A moje zdanie jest takie, że na dziewiątce z powodzeniem mógłby grać nawet Kalinic, nie mówiąc o Cutrone, pod warunkiem że byśmy mieli kreatywnych partnerów dla niego, którzy zrobią grę. Przypomnę, że dziewiątka aktualnych Mistrzów Świata legitymuje się dorobkiem okrągłych 0 goli na całym turnieju, a drużyna grała jak z nut ;)
  • Odpowiedz