Wpis z mikrobloga

@100piwdlapiotsza: nie powinni robić problemu raczej. Swoje już oddałeś, więc nie wiem czemu mieliby Ci to "anulować". Mi po ponad roku przerwy nie robili kłopotu jak wróciłem i "chwilę" później chciałem papiery na zasłużonego.
  • Odpowiedz
@Jotu: @jaavi666: @staryhaliny: Panowie, a wiecie czy aby odebrać książeczkę LZHDK III stopnia w PCK wraz z odznaką (mam już zaświadczenie z RCKiK o 7 litrach krwi oddanej), to trzeba się w PCK zapisywać do jakiegoś klubu i płacić skłądki roczne jak i jednorazowo za wydanie tej legitymacji i odznaki? Bo trochę to bez sensu a tak szwagrowi zrobili, że musiał jeszcze płacić plus teraz ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MercedesBenizPolska: pytasz o broń? Ja mam akurat pozwoleniem na broń do ochrony innych osób i mienia. Czyli sam nie mogę posiadać broni prywatnej do ochrony osobistej. Mogę jedynie używać broni w pracy. Ma poniższym obrazku to będzie literka B.

A swoją drogą nie wiedziałem, że jak ktoś ma A, to legitymacja wygląda i nazywa się inaczej. Zdziwem sie, bo kiedyś podczas kontroli drogowej policjant pytał mnie czy posiadam przy sobie
staryhaliny - @MercedesBenizPolska: pytasz o broń? Ja mam akurat pozwoleniem na broń ...

źródło: comment_PoInsEODXmeIcGCQqHjAmIMwYbrW40sE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MercedesBenizPolska: ale możesz nosić broń przy sobie / przewozić? Możesz mieć broń zarejestrowana na własne nazwisko?

Bo w takiej kat. B to jest tak że broń pobierasz rozpoczynając służbę i zdajesz po. No i nie masz żadnej jednostki zarejestrowanej na własne nazwisko.
  • Odpowiedz