Wpis z mikrobloga

@sorek: raczej poszło w negatyw przy glebie, albo masz parę trupów w bagażniku :P na pewno da się skorygować, a z tyłu to nic pożądanego... Ale też nic co by trzeba było koniecznie ruszać. Pytanie jak się zachowuje przy dociążeniu.
Z odsadzaniem kół to najlepiej wyrolować ranty tzw Fenderem zakładanym na piastę, ale to trochę głupia nazwa i nie wiem jak to znaleźć po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡
@Odczuwam_Dysonans: możliwe! Aczkolwiek prowadzi się mega dobrze i pewnie pod dowolnym obciążeniem więc nei narzekam ;) Własnie z tyłu raczej ciężko jest regulować - da się w ogóle w E39? Z przodu wiem, że można specjalne poduszki na kielichy założyć ale tył?

A co do rantów to znalazłem patent xD
sorek - @Odczuwam_Dysonans: możliwe! Aczkolwiek prowadzi się mega dobrze i pewnie pod...
@sorek: z tyłu w e39 jak dobrze pamiętam masz regulację, zarówno zbieżności jak i kątów, chociaż musiałbym sobie przypomnieć, jak to tam wyglądało. A co do tego rolowania rantów na filmiku - to jest niby zabawne, ale tak też się robi, tylko raczej drewnianym kołkiem/baseballem ;) i trzeba to umieć poprowadzić, bo łatwo sobie spieprzyć błotnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego tamto coś co wysłałem jest jednak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: @Odczuwam_Dysonans: jest śruba do regulacji na dużym wahaczu, ale przed regulacją warto kupić zapasowe bo częściej pękają niż dają się odkręcić xD
Fele spoko bardzo. Jaka gleba jest aktualnie?