Wpis z mikrobloga

Dobra chłopaki, trochę lipa wyszła XD. Prawie 3 miesiące minęły, a u mnie tak średnio. No ale lecimy z podsumowaniem, które będzie raczej słabe.

Hiszpański: 10900 expa na duolingo, było 3336, po jakichś 20-25k będę się już mocniej przerzucał na inne źródła nauki. Próbowałem oglądać zbuntowany anioł po hiszpańsku, no ale c---a rozumiałem XD.

Programowanie: Dosłownie cały c--j, nic nie zrobiłem. Zapisałem się na dość słabą uczelnię w moim mieście na studia zaoczne, ale bez ciśnienia, nie wiem czy nie odpuszczę i nie pojeżdżę tirem przez rok. Niżej napiszę dlaczego.

Hajs: Długi spłacone, w te wakacje jeszcze polecę sobię w góry, ale nie zacząłem tak porządnie oszczędzać. Więc tutaj na minimalny plus. Aaa zapomniałem, przegrałem jakieś 600pln na bukmacherce na mistrzostwach świata ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Siłka: Na siłkę chodzę od jakichś 2 tyg. ale przez 2 mies. robiłem na magazynie, czasem jadłem lepiej, częściej gorzej. Aktualnie ważę 69kg, na pewno też trochę masa mięśniowa się poprawiła, nie tylko tłuszcz spadł (inb4 69kg i masa mięśniowa XD). Póki co i tak jest c-----o, bo mam dość widoczną ginekomastię, która zoperuję za pierwszą wypłatę z tirowca ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z fitatu nie mam prawie nic, szkoda, może zacznę wpisywać jak dam radę.

Czyli wyszło dość słabo, ale tragedii nie ma, porównując do moich ostatnich 2 lat życia jest widoczna poprawa. Co do planów to teraz nie jestem niczego pewny XD, myślę czy po ponad roku tirowania nie odłożyć tych ~50k, nie wziąć kredytu na własną ciężarówkę i nie zacząć po prostu kręcić tego biznesu.


#cyalespanol
c.....l - Dobra chłopaki, trochę lipa wyszła XD. Prawie 3 miesiące minęły, a u mnie t...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach