Wpis z mikrobloga

Jestem muchomorem (,)
Pisałam już częściowo o tym w tym wpisie, wygląda to jakby wędrowało od czoła w dół ciała, dziś na czole już nic nie mam, za to wszędzie indziej tak (poza łydkami i stopami).
Idę do lekarza za godzinę (dodam że już trzeciego z kolei), niech mi chociaż da L4 bo wstyd wyjść gdziekolwiek jak twarz wcale nie wygląda lepiej ()
Miał ktoś tak kiedyś? Pokrzywka czy alergia która ujawniła się zupełnie z dupy?

#zdrowie #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #lekarz
kijanka23 - Jestem muchomorem (╯︵╰,)
Pisałam już częściowo o tym w tym wpisie, wyglą...

źródło: comment_TKRMR1VA4wC30M2OH2eYBoSsRUiuGKBW.jpg

Pobierz
  • 75
@Peupelele: @EnderWiggin: ale ten rumień od kleszcza jest jeden czy ~100, tak jak u mnie? Poza tym nigdy nie byłam #!$%@? przez kleszcza.
@xleph: no właśnie to mi sugeruje jedna koleżanka co miała podobnie, była z tym nawet w szpitalu i przeszło samoistnie po kilku dniach.
@stronger2331: leki zaczęłam brać dopiero jak mi coś wyskoczyło, nie przyjmuję nic na stałe
@xleph: no mam duże wątpliwości że to borelioza, jak wyżej - nigdy nie ukąsił mnie kleszcz ani nie mam takich promieni wokół kropek, po prostu mam mnóstwo nieregularnych plam, które przedwczoraj swędziały mocno (te na czole), te co mam teraz są po prostu gorące jak się dotknie.
@kijanka23: sprawdź zagadnienie rumienia zakaźnego, objawy na to wskazują, specyficzny kształt plamek, nie ma to lekarstwa przejdzie samo po około 2 tygodniach, może się nasilać przy gorącej kąpieli, wysiłku czy stresie. Oczywiście idz do lekarza zobaczysz co powie ;-)