Wpis z mikrobloga

@garniturowiec: przedstawiłeś się jako zwolennik i fan tuska i jego świty. Ludzi którzy zrobili dużo złego dla naszego kraju i dla ludzi, dlatego takie mam do ciebie podejście i jak już mówiłem gardzę po i ich zwolennikami i mam do tego prawo. A to jakim jestem czlowiekiem nie tobie oceniać anonimku z wykopu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@garniturowiec: Skomentowałem jego wpis, w którym napisał, że jesteś żałosny. Również ośmieliłem się mieć własne zdanie, więc zamiast merytorycznie odpowiedzieć po prostu usunął mój komentarz xD
Niektórzy od tej wzajemnej nagonki jaką sponsorują nam media dostają już małpiego rozumu i wszędzie widzą wrogów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@garniturowiec: Dawno nie widziałem na wykopie tak sensownego komentarza. Niestety większość obstaje przy skrajnościach, których jednocześnie nie jest w stanie uargumentować, więc zaczyna rzucać inwektywami.
Właściwie nie ma się czemu dziwić, taki poziom debaty publicznej serwują nam zarówno politycy jak i telewizja. Pisałem o tym niedawno, przy skrajnościach najłatwiej się okopać i toczyć wieczną wojnę domową.