Wpis z mikrobloga

Przecież zaraz wyjdę z siebie!
Gram sobie w Mario Kart 8, gdzie chcę zdobyć w każdym wyścigu . Jadę sobie i zbieram pudełka z tymi mocami i praktycznie za każdym razem dostaję monetę! Innym wpadają czerwone skorupy w tym x3, albo te zasrane niebieskie niszczatory. A ja? A ja zasuwam do mety z monetą w ręce...
Jeżeli już jakimś cudem wylosuję coś innego to jest to banan (°°

#gry #nintendo #nintendoswitch
  • 9
@NieR: musisz nauczyć się kilku mechanik.
- jadąc pierwszy zazwyczaj dostaniesz monetę... ale gra ma ukrytą mechanikę że nie możesz trzymać na raz 2 monet. Tak więc nie używaj monety od razu, albo łap podwójne boxy.
- używaj bananów i skorup defensywnie, przytrzymując rzut itemem umieszczasz go za plecami, blokując nadlatujące czerwone muszelki
- używając w dobrym czasie super horn'a możesz zniszczyć nadlatujący blue shell
- im masz wyższe miejsce tym
@Uncy, @miltek: Tak myślałem, że czym lepsza pozycja tym gorsze przemioty, ale mega denerwujące jest dostawać cały czas monety, którymi nawet się nie obronimy gdy leci za nami czerwony samonaprowadzacz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tym głośnikiem można się bronić przed niebieskimi skorupami?
Dzięki Mirku za info, bo myślałem, że są one nie do zatrzymania. Teraz to już będzie inna gra :D
@NieR: Mając maksymalną ilosc monet - 10, masz ileś tam % boosta do maksymalnej prędkości. Za to jak ktoś cię trafi - wypadają ci 3 monety.