Wpis z mikrobloga

#szukampracy #damprace #podkarpacie #praca #pracazdalna #pracadodatkowa #pracbaza
Siema Mirki i Mirabelki,

Trochę krucho u mnie ostatnio z kasą, doszło sporo nowych wydatków, dlatego szukam jakiejś pracy dodatkowej, najlepiej zdalnej. Dobrze znam programy excel i autocad. Używam ich na codzień w pracy jako technolog, kontroler jakości oraz bardzo często projektant. Firma w której pracuję zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych. Często przygotowuję rysunki warsztatowe na produkcję, rysunki detaliczne na palarkę lub laser, opracowuję zestawienia materiałów do zamówienia, listy cięć, wysyłkowe, elementów złącznych itp. Może ktoś z was miarski potrzebuje pomocy w jakimś dużym projekcie lub ma krótki czas na realizację jakiegoś tematu, albo nie wiem jakiś inny powód to piszcie. Podejmę oczywiście także jakąś inną pracę, typu przerysowanie jakichś archiwalnych rysunków ze skanu na wersję elektroniczną czy np przepisanie jakiegoś tekstu czy jakąkolwiek inną pracę zdalną. Ważne dla mnie jest tylko to by była to praca konkretna, a nie jakieś programy internetowe (tzw. marketing internetowy, polecanie czegoś ludziom i inne tego typu rzeczy).