Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube to taki #rakcontent że już nie wiem co mam napisać XDD
Podany przykład pokazuje że możecie być popularni mieć w uj subów i pieniędzy a i tak będziecie #przegryw #betacuck itd.
najpierw tl;dw
dziewczyna zdradza faceta i zrywa przez internet a ten mówi by ją szanować XDDD #logikaniebieskichpaskow
dłuższe tl;dw:
dziewczyna jutubera uznała że chce przerwy od socjalmediów i żeby spędzili weekend osobno on się zgadza jedzie do wawy pracować, w weekend dowiaduje się że ona jest nad morzem z grupką facetów mimo iż mu nic nie mówiła, potem dostaje zdjęcie ze snapa gdzie jego dziewczyna się całuje z jednym z tych facetów, dziewczyna usuwa zdjęcia ze swoim chłopakiem z instagrama tak z nim zrywając, co odpowiada chłopak? Nie hejtujcie jej, szanujcie ją bo jest dziewczyną XDDDDDDDDDDDD #youtube #nocnazmiana
bb99 - #polskiyoutube to taki #rakcontent że już nie wiem co mam napisać XDD
Podany ...
  • 42
  • Odpowiedz
  • 3
@danzaxkuduro
@bb99 tego filmiku nie byłoby gdyby internet nie przeruchał memów z zdradą tej dziewczyny. Lepiej nagrać taki filmik niż dodatkowo ją cisnąć, powodując jeszcze większą fale hejtow.
  • Odpowiedz
@bb99: Tu nie chodzi o "mam do niej szacunek" tylko o to, że jest drama - są wyświetlenia, natomiast postawił grubą kreskę pomiędzy sobą a żalem do tej dziewczyny bo jego fani mogli by podjąć jakąś krucjatę z którą on potem musiałby sobie radzić, negatywny wydźwięk kanału/osoby.

Innymi słowy, oglądajcie dalej "jutuberów" i na tej podstawie budujcie sobie opinię o świecie to daleko zajdziecie.
  • Odpowiedz
@bb99: skoro wziął sobie ładną dziewczynę dziwkę do pokazywania dekoltów nóg i dupy w obcisłych rzeczach to co się dziwić?
A tym żeby ją szanować szuka atencji zobacz znak wodnej wyświetlenia i łapki lecą
  • Odpowiedz
a widzac to ile gosc ma subow i ile ludzi oglada jego filmy to dziewczyna moglaby miec duze klopoty,

@danzaxkuduro: Bardzo dobrze powiedziane. W pełni się zgadzam.


@pablosik: Dlatego obstawiam, że to jeden wielki fejk żeby za tydzień, dwa nagrać 10 filmików i wytłumaczyć "prank". Laska wiedząc, że może mieć problemy na pewno wrzuciła by na insta jak całuje się z jakimś gościem, no proszę...
  • Odpowiedz
robienie filmikow i rzucanie wyzwiskami nic nie zmieni


@danzaxkuduro: ja nie mówię że ma zrobić filmik gdzie ją wyzywa, ale niech podsumowaniem 15min wywodu nie będzie szanujcie ją bo jest dziewczyną. Typa ogląda armia dzieci którzy oglądając tagą żenadę wpaja sobie że dziewczyna może cie zdradzić i rzucić przez neta a ty ją masz szanować bo to dziewczyna litości
  • Odpowiedz
@bb99: Ej kolego, jak robisz reklamę to się przyznaj. Zgłaszam do moderacji za to że usuwasz wpisy mówiące że robisz rozgłos kanałowi. 9 pasków reklam, więcej niż zawsze. Tylko o reklamę chodzi w tym wpisie i w tej 'aferze' wenezuelskiej
  • Odpowiedz
@Sarseth: reklame jadąc po nim? XDDD weź się ogarnij śmieje się z niego jakim betacuckiem jest a po co mu reklama na wykopie mając więcej oglądających niż wykop? XDDD
  • Odpowiedz
@bb99: "Jadąc po nim" - eh, przecież z tego są zyski jak się jedzie po YTerze. Niezdziwiłoby mnie gdybyś sam był tym Flitzem. Nie zostanie się youtuberem jak się nie jest w stanei znieść krytyki (pewno nie, ale opcja jest), a taka krytyka to tylko nakręca biznes więc tak.. reklamę. Ma więcej oglądających, ma teraz jeszcze więcej wyświetleń dzięki tutaj linkowi. Liczbę plusów pomnóż przez razy kilka i tyle dodatkowych
  • Odpowiedz