Wpis z mikrobloga

Trochę taki offtop, ale to nic :D
Otóż... sprzedałem CDNI właśnie pewnemu śniademu Panu z Uzbekistanu.
Szanowny Pan widać, że nie jest jakoś strasznie obeznany w tematyce perfum, ale kupił je ode mnie, bo:
1. To klon Aventusa, na którego go nie stać
2. Widział, że Jeremiasz aka. ukradnę film komuś dzięki któremu wygram nagrodę, potem usunę ten film, nagram "przeprosiny" i potem też je usunę, polecał je
3. Lecą na niego dziewczyny

Także....taka kwintesencja, prostego, mainstreamowego postrzegania perfum ʕʔ
#perfumy
Ps1. #uzbekistan (taguje, aby nie szkalować naszych braci z dalekich padołów ziemskich xD)
Ps.2 Dziękuję za lajka Panie @lubie-sernik ( ʖ̯)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2. Widział, że Jeremiasz aka. ukradnę film komuś dzięki któremu wygram nagrodę, potem usunę ten film, nagram "przeprosiny" i potem też je usunę, polecał je


@dradziak: to jakaś nowa aferka?
  • Odpowiedz
  • 1
@vinmcqueen
Daniel wygrał nagrodę, za najlepszego vloga, którego zerżnął od innego youtubera z którym miał jakiś tam lepszy kontakt, nie wspomniał o nim w filmie, ani opisie itp. potem ustawił film jako niepubliczny, potem coś nagrał, gdzie bełkotał jakieś frazesy i przeprowiny i skasował go.
Ogólnie Jeremy jest jednym, chodzącym fake'em i tyle ;)
  • Odpowiedz
@dradziak: W ogóle kurła wchodzę na mirko patrzę tag o dradziak sprzedaje tego gnojka i miałem kupić od Ciebie, teraz patrzę ten post i sprzedałeś już (°°

  • Odpowiedz
  • 0
@mmmaly
No ma dużo z narcyza, to bezwątpienia ;)

@SmallCaracan
Te siup z jego pięknego teledysku jest :D
Cholera, myślałem, że Cie otagowałem, bo pamiętam, że chciałeś odlewkę ewentualnie :/
Kurde, przepraszam :/
  • Odpowiedz