Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem od kumpla telewizor na czas #mundial
I tak po tym miesiącu myślę sobie że wszystko było cacy, transmisje w TVP 1 i 2, masa materiału w darmowym tvp sport, parę meczów oglądałem w trasie na telefonie - też bez najmniejszych problemów. Skróty, bramki wszystko za darmo na sport.tvp.pl
Pan Kurski robisz to dobrze!

Uznałem że w sumie to nawet bym sobie taki abonament RTV zapłacił. Tyle emocji i informacji jest warte na pewno więcej niż 22,70
A może więcej osób też tak zrobi i za 2 lata mecze już będą w 4K
No to wszedłem na stronę poczty polskiej, "abonamenty rtv" :
...
"rejestruj odbiornik", "PESEL", "numer abonenta"...
( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i sobie odpuściłem.
Pan Kurski, robisz to źle!

#mecz #pilkanozna #tvp #tvpis #rosja2018
  • 6
@Adams_GA: @footix: chodzi o to że chciałbym opłacić abonament bez jakiegoś rejestrowania odbiornika, podawania PESEL i numeru buta. Przez miesiąc używałem telewizora i chcę za to zapłacić. To już moja sprawa jeśli przyjdzie kontrola a ja nie mam potwierdzenia zapłaty.
Chciałbym tylko mieć pewność, że pieniądze, które wpłacę zostaną wykorzystane tak samo jak pieniądze z "rejestrowanego" abonamentu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarasino: To prześlij darowiznę na konto TVP.

Jeżeli Cię to pocieszy, to w ubiegłym roku TVP dostało z budżetu państwa 800mln zł, wychodzi na to, że każdy pracujący obywatel tego kraju dorzucił sie 48,5zl do tej instytucji, niezależnie czy posiada radio, telewizor czy gołą ścianę.

chciałbym opłacić abonament bez jakiegoś rejestrowania odbiornika, podawania PESEL i numeru buta. Przez miesiąc używałem telewizora i chcę za to zapłacić.

Trochę rozumiem, ale to pretensje