Wpis z mikrobloga

Ostatnio na YT w sugerowanych filmikach wyświetlił mi się jeden o Joshu Homme z #qotsa Byłem na jego dwóch koncertach, lubię jego #muzyka myślę sobie, że obejrzę, może czegoś nowego się dowiem od czasów Sonic Highways. Okazało się, że wraz z Zane Lowe ma swoją audycję na #beats1 Przekopałem sieć i wyszło na to, że wszystkie nielegalne streamy już nie działają (a może o czymś nie wiem). Instaluje iTunes i dowiaduje się, że muszę stać się subskrybentem płatnego apple music, żeby posłuchać sobie radia () Szanuję w opór #apple za równe strzyżenie frajerów za coś, co inni dają za darmo ( )
  • 6
@ThetaEpsilon:
Jaka? Skoro to jest zarchiwizowany odcinek programu? W jakiś magiczny sposób to co jest za darmo na żywo nagle stało się płatne? Tak czy inaczej program pt Alligator Hour szlag trafił w październiku 2017 roku. Jakby ktoś był zainteresowany to znalazłem wszystkie odcinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Keczupikczu tak samo było z premierą teledysku do "The Way YUTD". Była vna jakiejś syfiastej Apple platformie, żeby trafić dopiero po 6 miesiącach na YT. Ja #!$%@?. Płacić, czy logować sie, żeby obejrzeć teledysk. Plizzz.