Wpis z mikrobloga

Ale małżeństwa osób tej samej płci i latanie z gołą dupą po mieście nikogo nie krzywdzą

[...]

zmiana definicji słów, które używasz to żadna dla ciebie krzywda - więc ludzie powinni mieć do nich prawo

@kerepus: Nie, kolego. Tak jak Ty sądzisz, że "zmiana definicji słów", czy "latanie z gołą dupą" nikogo nie krzywdzi, tak ja twierdzę, że relatywizm moralny i nihilizm który reprezentujesz są zgubne. "Zmiana definicji słów" to jedna
@zakowskijan72: Nie jestem twoim kolegą.

relatywizm moralny


No widzisz, a ludzie w takiej Kanadzie czy Niderlandach w dupie mieliby twoje rozterki. Tyle o uniwersalności twej moralności. Ja wolałbym, żeby ludzie twojego pokroju, bez empatii i nie rozumiejący pojęć, którymi szafują nie współdzielili przestrzeni publicznej. Ale co zrobisz, Bożenko, nic nie zrobisz.
@zakowskijan72: Gdzie napisałem, że to reprezentuje cały naród? Odniosłem się do popularnej w kręgach, które najpewniej reprezentujesz próby odwracania kota ogonem. Jak wsypię cukru do 1k litrów wody, to w tym 1k litrów wody jest cukier czy go nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No to wszędzie jest homofobia tylko czemu akurat my się mamy z tego powodu samobiczowac?
@Siwulek: W internecie ktoś neuropka wyzwał i POLSKA DO DUPY INNE KRAJE TAKIE FAJNE. #!$%@? człowieku w internecie ludzie się wyzywają na wzajem bez względu na orientacje. Wyjdź z kolegą na ulicę nawet trzymając się za ręce i jedyne co zauważysz to spojrzenia ludzi, bo jest to u nas nie spotykane, ale za to #!$%@? nie dostaniesz (może pewnego wieczoru od sebixów)
@zakowskijan72: raczej przypomniał że pomimo waszych komentarzy, że sytuacja tych osób w naszym kraju wcale nie jest taka zła, to jednak są przejawy skrajnej homofobii która nie jest piętnowana, a większość udaje że jej nie widzi co daje tym homofobom ciche przyzwolenie na kontynuację swojego złego zachowania
wiesz ze z nimi nie ma sensu rozmawiać, bo oni zawsze mają rację, którą prezentują na tych śmiesznych manifestacjach ubierając się jak klauny i prezentując swoją odmienność i chcą wielkiej akceptacji i jakiś praw ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Akibare: O witamy bohatera. I dlatego wzywasz do moderstw osób odmiennej orientacji?