Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki mam pytanie, jadę właśnie do Pragi z Bohumina pociągiem IC114 Cracovia i pociąg ma opóźnienie ponad 125 min więc należy mi się zwrot 50% ceny biletu.
Czy mogę starać się o zwrot już w Polsce czy koniecznie w Czechach? Bilety już kupione po czeskiej stronie oraz dostałem potwierdzenie od konduktora o 125 min opóźnieniu.
Jeśli mogę reklamować tylko w Czechach to jak to najlepiej zrobić gdzieś na dworcu głównym w Pradze?
Mirko pomóż :)
#pkp #podroze #praga #czechy #bilety #kolej
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jadę właśnie do Pragi z Bohumina

Bilety już kupione po czeskiej stronie


@derek25: PKP IC nie jest przewoźnikiem tego pociągu w wyżej wymienionej relacji, więc reklamowałbym w ČD.
  • Odpowiedz
jadąc pociągiem VARSOVIA z Warszawy do Budapesztu można opóźnienie reklamować nawet u kolei słowackich ZSSK jeśli jest tak podróżnemu wygodnie.


@gumpa_bobi: A jadąc Varsovią z Warszawy do Katowic?
  • Odpowiedz
@derek25: xDD Ja sobie wyszedłem do sklepu komputerowego w galerii i właśnie wtedy kupiłem GTX 1050, słuchaj :P To było w 2016 ;)
Wyszedłem sobie z pociągu, najpierw fast do sklepu komputerowego, a potem na dworcu słuchałem, kiedy odjazd, bo mój bagaż to był tylko 1 plecak więc nie musiałem się martwić, czy mi coś zajebią, itd. I jeszcze zwrot 50% kosztów, super ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz