Wpis z mikrobloga

Kurrłła kiedyś to było ! Jedna z tych płyt do.których zawsze będę wracał, i jeśli ktoś nigdy nie słuchał polskiego rapu to od takich płyt powinnien zaczynać (ʘʘ) kurde ale mnie wzięło na stare albumy Ale porownajcie ta zajawke to tych nowych pedałów skrzeczacych bo nie nawijajacych o #!$%@?, cpaniu i hajsie ( _)Smarki też poruszał te tematy Ale w całkiem innym luźnym stylu ( ͡º ͜ʖ͡º) #muzyka #klasykmuzyczny #polskirap #rap #hiphop #gorzkiezale
TuBiOnest - Kurrłła kiedyś to było ! Jedna z tych płyt do.których zawsze będę wracał,...
  • 13
  • Odpowiedz
  • 3
@harnas_sv no jasne że mam ból dupy xD bo bym czegoś nowego dobrego posłuchał a to w jaka stronę poszedł rap to jest dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? pokolenie autopromocji robiące wszystko pod publike , oczywiście z kilkoma wyjątkami ( ͡º ͜ʖ͡º) z resztą moje stanowisko najlepiej wyjaśni Ci mielzky dokładnie tak patrzę na ta całą nową scenę (σ
TuBiOnest - @harnas_sv no jasne że mam ból dupy xD bo bym czegoś nowego dobrego posłu...
  • Odpowiedz
bo bym czegoś nowego dobrego posłuchał a to w jaka stronę poszedł rap to jest dramat


@TuBiOnest: przecież nie wszyscy raperzy w polsce poszli w tym kierunku XD ale jak się sprawdza tylko to co popularne to tak jest
  • Odpowiedz
#!$%@? pokolenie autopromocji robiące wszystko pod publike


@TuBiOnest: oni się nigdzie z tym nie ukrywają chociaż z tym że robią coś dla hajsu w przeciwieństwie do tych betonów nawijających o prawdziwym rapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TuBiOnest: kiedys to było( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ortega, Reno, Dinal, Brd Src
A teraz jakieś quebo, young wszystko I żabsony
Ehhh to juz chyba nie wroci ziomek, zostajeale nam to co nagrali.
  • Odpowiedz