Wpis z mikrobloga

Szerzenie propagandy ciąg dalszy - 'Lesbijki zabiły dzieci' -> https://www.wykop.pl/link/4415989/
Śledztwo trwa od marca, nie ma obecnie żadnego potwierdzenia, czy dowodów, że ten wypadek był celowy.

'We have no reason to believe, we have no evidence, that this was an intentional act. Certainly people are wondering what caused this.' 'If this was an intentional act, I truly believe we are going to come to that conclusion.' - Sheriff Allman
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5568725/
#tysiacurojenniezaleznychmediow #neuropa #lgbt #homoseksualizm
  • 26
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: "pianie z zachwytu" to skrót myślowy. Wskazuję jedynie, że wymieniony użytkownik nie miał dzisiejszych dylematów moralnych, gdy chodziło o przedstawiciela opozycyjnej wobec własnych poglądów instytucji. A zatem jego argumentacja jest fałszywa i przyświeca mu jedynie chęć obrony swojego środowiska (lub dokopania tym, których nie lubi). Mentalność Kalego jak z encyklopedii
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: a ja się cieszę, że równolegle doszliśmy do wspólnej konkluzji, że argumentacja przytoczona w tym wpisie jest kłamliwie oderwana od praktyki wykopów/zakopów tego użytkownika (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@4tek:

1. Napisz ze gdyby w analogicznych okolicznościach chodziło o księży albo Kaczyńskiego to @artpop piałby z zachwytu.
2. Na prośbę o przykłady gdzie @artpop zachowywał się tak w przeszłości, podaj przykłady wpisów, których @artpop nie skomentował, ergo nie piał z zachwytu.
3. Zacznij sugerować ze @artpopowi nie przeszkadzają inne przypadki
4. Na prośbę o przykłady na powyższe zachowanie, nie podaj absolutnie nic i
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: widzę, że masz jakieś problemy z percepcją otaczającej Cię rzeczywistości - wytłumaczę powolutku. To, czy i kiedy @artpop pieje z zachwytu jest nie do zweryfikowania. Wpis był skrótem myślowym, który oznaczał ni mniej ni więcej - "#!$%@?, gdyby bulwersujący Cię wykop dotyczył kogoś, kogo nie lubisz i z kim walczysz to na pewno nie szukałbyś naciąganych jak stare gacie usprawiedliwień tylko kliknąłbyś >wykop<". Dokładnie to Ci udowodniłem, ale
  • Odpowiedz
widzę, że masz jakieś problemy z percepcją otaczającej Cię rzeczywistości - wytłumaczę powolutku.

". Dokładnie to Ci udowodniłem, ale jesteś impregnowanym na fakty funkcjonariuszem propagandowej bojówki,


@4tek: A już myślałem ze podyskutujemy sobie kulturalnie, ale widzę ze paluchy świerzbiły i musiałeś mnie w jakiś sposób obrazić. Tradycyjnie w tym miejscu kończę rozmowę.
  • Odpowiedz
@4tek: Nie mam i nigdy nie miałem zadnego problemu z przyznaniem się do braku racji i gdybyś mnie nie obraził, to zapewne bym Ci ja przyznał, bo masz dobre argumenty.

No ale niestety, w momencie w którym zacząłeś mnie obrażać, przestało mnie obchodzić Twoje zdanie.
  • Odpowiedz