Wpis z mikrobloga

Mirki robiące zakupy w #vitkac - to normalne, że oni tak zajebiście realizują zamówienia? Na początku tygodnia kupiłem buty, dostałem potwierdzenie że opłacone i realizują i od tego czasu ani słowa, ani że wysyłamy, ani cmoknij nas w dupę. Dawno już się z czymś takim nie spotkałem, zwykle sklep informuje ile zajmie dostawa, na jakim jest etapie itd.

#streetwear #zakupy
  • 11
  • Odpowiedz
@jamtojest: ja zamówiłem niedawno buty to informowali że w realizacji i później dostałem maila od dhl'a, że paczka w drodze. musiałem jednak zrobić zwrot bo nie trafiłem z rozmiarem i zamówię jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@bob_kael: @ZjemCiKeczup:
Chyba czytają wykop, bo właśnie dostałem maila, że wysłane ;)
Też wziąłem UPS, wysłali numer do śledzenia, paczka jeszcze nie odebrana, ale oczekuje na kuriera. Czyli podsumowując, zamówienie we wtorek rano, wysyłka w piątek po południu. Dość długo.
  • Odpowiedz
@bob_kael: Może mnie trochę "zepsuły" ostatnio sklepy, ale od dłuższego czasu przyzwyczajony jestem do naprawdę dobrej komunikacji i zazwyczaj mega szybkiego działania. Nie pamiętam już, żeby jakiś sklep nie wysłał paczki maks następnego dnia, a wiele wysyła tego samego, jak się zamówiło rano. Tak że zdziwiłem się, że nie miałem żadnej odpowiedzi przez kilka dni, poczułem się jak 10 lat temu ;)
  • Odpowiedz