Wpis z mikrobloga

@nie_lubie_nowego_odtwarzacza: generalnie sprawa wygląda tak że planuję emigrację i jako pierwszą pracę chciałbym zostać ratownikiem. Na początku 2019 planuję polecieć do Anglii i na wstępie zrobić kurs na ratownika (nplq). Zakupiłem sobie z ebay książkę, z której prowadzone są kursy i mam zamiar dobrze się przygotować.

1. Może mógłby polecić konkretne miejsce gdzie mógłbym zrobić ten kurs (miasto nie ma znaczenia) gdzie jest duża zdawalność, bo to będzie dla mnie duże
@sczymryj: ratownik full-time'owy?, ale chyba nie outdoor by z tym byloby ciezko?:). Nie mam doswiadczen ale pamietam ze jak duzo chodzilem na kryty basen/silownie to ratownicy na basenie wygladali na glownie dzieci/studentow dorabiajacych sobie part-time do kieszonkowego, council (bo on jest wlasicicielem centrum sportowego) nie placil za duzo (w okolicach minimum, chyba nie narzekali na brak chetnych do pracy) wygladali tez na strasznie znudzonych:)
Aha jezyk to chyba dobry jednak powinien
@kaktusak: z Twojego opisu wynika, że w Polsce praca ratownika wygląda podobnie. Mam angielski dobry, ale nie wiem czy wystarczający by sobie bez problemu poradzić. Lepsze to niż praca w jakimś magazynie, a to ma być pierwsza praca, docelowo planuję coś innego, ale chcę jakoś zacząć.