Wpis z mikrobloga

Mirki, zamawiał ktoś paczki DHLem w Danii? Mam problem. Zamowiłem OnePlus do Danii, dzisiaj była pierwsza próba doręczenia, w awizo mialem zaznaczoną opcję żebym wybrał na stronie kolejną opcję dostawy. Wziąłem opcję, żeby odebrać osobiście, dostaje emaila i jest w nim napisane, że paczka będzie do odbioru ponad 100km od mojego mieszka, trochę niepoważne, a podczas wypełniania mialem informację, że w najblizszym punkcie (mieszkam w Skive). To wkurzyłem się wypełniłem drugi raz formularz, że odbiór ponownie na oryginalny adres, jutro będę w mieszkaniu o 13 to może akurat by pykło (dzisiaj kurier był o 14). Dodatkowo w komentarzu napisałem jako miejsce rezerwowe najblizszą stację benzynową lub pocztę, a w komentarzu, że proszę o kontakt telefoniczny, w Danii w ogole dzwonia kurierzy przed dostarczeniem? Jak myślicie, da coś wysłanie drugiego formularzu?
#pomocy #kurier #dhl #oneplus #gearbest #aliexpress #xiaomi ( 3 ostatnie tagi dla powiekszenia zasięgu, poniewaz poprzednie mają małą liczbe obserwujących, z gory przepraszam, ale zależy mi na tym)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach