Wpis z mikrobloga

Szanowni, pomocy potrzebuję. Pacjent #xiaomi dokładnie #mi6 z zainstalowanym najnowszym #miuieu, TWRP. Chodzi o działanie #magisk mam zainstalowaną paczkę przez twrp. W magisk SafetyNet jest poprawny wszystko na zielono, w hide mam dodane aplikacje ing oraz dla testów SafetyNet Test. O dziwo uruchomienie SafetyNet Test i sprawdzenie w tym programie daje wynik negatywny. Co zrobiłem źle?
  • 10
@ysqx Na najnowszym romie z xiaomi.eu jest to samo. Będę upgradeowal do miuipro (jak zdobędę link z romem końcówka 12 bo jest problem z ich strona...) wersje z 5 mam. Jak to nie pomoże to robię downgrade do miui 9 I tyle.
@knight_rider: no ja jestem na global stable 9.5
ale chyba udało mi się ogarnąć. Przynajmniej połowicznie.
Odinstalowałem aplikacje superSU. ING dalej nie chce dodać karty ale google pay się podpiął elegancko i wydaje się być ok.
@ysqx: No więc sytuacja się klaruje tak. Moje ING nie chce (tak przypuszczam) dodać karty do telefonu który ma odblokowany BL (ja mam), Magisk w tym temacie nie pomógł. Pomógł natomiast w sprawie z Google Pay, karta dodana, zobaczę później czy wszytko działa jak należy.
Na Global Dev i Stable Moje ING działało wyśmienicie (kiedy miałem zablokowany BL).