Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: poza tym, odczuwasz dumę narodową z tego że rzekomy Polak zasiada na wysokim stanowisku? Nie wiedziałem, że z Ciebie taki patriota nacjonalista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saeglopur: a dlaczego by mieli? Ja nie służę interesom Niemieckim, nie miałem dziadka w Wermahcie itp. Tusk to bardzo dobry polityk to fakt, niesamowicie oszukał połowę Polaków w 2007 co mam nadzieje nie zostanie mu zapomniane.
  • Odpowiedz
O HUI Sorke. Nie obraź się ale kurde to jest straszny przykład jak do tak prostych ludzi wprost przemawia propaganda i pomówienia.


@Saeglopur: spoko, bardzo fajnie jakbyś mnie wyprowadził z błedu zamiast wyśmiewać. Dałem Ci pare argumentów wyżej dlaczego uważam go za niemca.

kto by pomyślał, że można być patriotą nie będąc jednocześnie nacjonalistą i prawakiem ¯_(ツ)_/¯


@RarestOfAllPepes: by być patriotą raczej trzeba wierzyć w Boga. Co natomiast
  • Odpowiedz
@sorek Ty to nazywasz argumentami? Gdzie tu fakty. Po tym co wyżej napisałes o patriotyzmie I bogu rzucając jeszcze lgbtqwerty do tego stwierdzam że to nie ma sensu xD Pisz dalej, nieźle urojenia xD
  • Odpowiedz
@Saeglopur: no i widzisz. Potrafisz tylko wysmiać zamiast dyskutować - to smutne.

Patriotyzm (łac. patria,-ae = ojczyzna, gr. patriotes) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar i pełną gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub
  • Odpowiedz
@sorek I gdzie tu masz stwierdzenie że trzeba być wierzącym żeby być patriotą? Wręcz nawet o samej religii nie ma mowy co jest wydawałoby się oczywiste. Z taką retoryką Sorke lekko mówiąc sam się zaorałeś.

Daj mi jeszcze podobnej jakości źródła na tego dziadka z Wehrmachtu i niemieckości czy zdrady xD Idąc tym tokiem myślenia to już Kaczyński jest czystej krwi Niemcem i Ruskim bo tak skloceni z wszystkimi narodami jeszcze
  • Odpowiedz
I gdzie tu masz stwierdzenie że trzeba być wierzącym żeby być patriotą?

Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Oparty jest on na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.


@Saeglopur: Podstawą Polski jest i był chrześcijanizm. Zresztą sama walka o wyższe wartości czy poświęcenie za ojczyznę, bez uznania absolutu Boga nie ma totalnie sensu i jest nielogiczna.

Daj mi jeszcze podobnej jakości źródła na tego dziadka
  • Odpowiedz