Wpis z mikrobloga

Do Niemców trudno mieć pretensje bo pokajali się za swoje zbrodnie, przeprosili i starają się żyć w zgodzie


@Czeggu: :D to kur...jakis zart czy tak sobie to tlumaczysz?
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: a czy to nie prawda? Jakikolwiek temat z niemcem o II WŚ i przeprasza za dziadków. Z tego względu mają też taki stosunek do uchodźców by nikt nie porównał ich do hitlerowskich niemiec
  • Odpowiedz
@Mleko_O

Szkoda tylko, że nikt jakoś nie nosi kwiatów lnu, by upamiętnić ten horror. Widocznie żonkile ładniejsze...

No jak ludzie śmieją śmieć śmieć upamiętniać śmierć Żydów z rąk dzielnych Niemców
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@Monolog2 Dobrze, że jesteś na wykopie i możesz nam powiedzieć co jest quality a co nie. Jeżeli chodzi o tagi upa czy wolyn to chyba nie jestem na bieżąco bo nie wiedziałem, że takie są

@Liesbaum O Holocauście wiedzą wszyscy (i bardzo dobrze), Wołyń to temat poza Polską raczej nieznany
  • Odpowiedz
  • 6
@Mleko_O czyny człowieka nie zmieniają jego przynależności gatunkowej, to trochę dziecinne wypierac, wiedzę o tym do czego ludzie są zdolni. Ustasze Rwanda kartele meksykańskie ISIS rabacja galicyjska
  • Odpowiedz
@Czeggu mój wujek gadał z jakimiś Austriakami o IIWŚ i jak się okazało nie każdy przeprasza. Oni byli wręcz dumni, że w ich kraju był ktoś taki jak Hitler
  • Odpowiedz