Wpis z mikrobloga

Niestety, alty kontynuują downtrend.
Sprzedane NEO po 5170 (-10%) i ZIL po 1065 (-14%). Dobrze, ze wchodziłem za małe wielkości pozycji (jakieś 1/4 tego co zywkle).
Dokupiłem STRAT :)
#bcntrader #kryptowaluty
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ch00dybcn: Trochę to wygląda, jakby dół był blisko. Sprzedałem sporo altów jakiś czas temu i odkupiłem ze zniżką 20-30%, już któryś raz od lutego i za każdym razem mam coraz silniejsze przeczucie, że ten kolejny raz nie zdołam odkupić niżej. Wydaje mi się, że tym razem nie będzie jednak ostatecznego dociśnięcia, jak w grudniu (gdzie na wszystkim synchronicznie wyszedł A&E bottom), tylko powolne wykrwawienie, jak to z reguły bywa po
  • Odpowiedz
@interface: strat osiagnal praktycznie swoj bottom. Mocne wsparcie ma jeszcze ew. na poziomie 31-32k sat. Jesli sie odbije- powinien w przeciagu trzech miesiecy szybowac wysoko. Jesli jednak przebije w dol 31k sat to moze spasc nawet w okolice 0 sat. Tak wyglada analiza techniczna wykresu.
Jesli chodzi o analize fundamentalna, ma zaplanowanych kilka nowosci i ekipa od marketingu dopiero zaczyna promocje tego coina. Wg mnie warto zaryzykowac i wlasnie teraz
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: Możliwe, że akumulacja i odbicie też będzie mozolne, z mnóstwem beartrapów po trodze, tak było w 2017. Swoją drogą - niektóre alty wyglądają na akumulację. Mój stack ARDR (nxt v 2.0) zaczyna już być odczuwalnym zgrubieniem w portfelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Manah: najlepiej środki trzymać na kilku różnych- w przypadku hacka, nie przepadną ci wszystkie krypto. I mowa oczywiście o jakimkolwiek krypto, nie tylko stratisie.
Btw najniższe fee mają na binance
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: Coś mi się wydaje, że na dniach dostaniesz potwierdzenie trendu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż nie podoba mi się tak nagła zmiana sytuacji, wolałbym dłuższą akumulację dla pewności, a większość altów zrobiła zwrot o 180 w ciągu tygodnia...
  • Odpowiedz