Wpis z mikrobloga

W sumie to nawet dobrze że nie mam/nie miałem dziewczyny. Jeszcze chciałaby do mnie przyjść do mieszkania i co bym jej pokazał? Jak będąc dorosłym facetem śpi się w jednym pokoju z ojcem? Jeszcze nie daj Boże byłaby wolne chata i te słynne seksy, jak byśmy wtedy się odświeżyli po wszystkim - zagrzałbym jej wodę w czajniku i wspólna kąpiel w misce?
Tak tak, warunki mieszkaniowe nie definiują tego jakim jestem człowiekiem i są ludzie którzy mają gorzej!!!
#przegryw
  • 3
@hauser15: Gdybym to czytał nie mając wujka, który do 20 roku życia mieszkał w kawalerce z matką, co mu nie przeszkadzało w ciągłym ruchaniu lasek to przyznałbym ci rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Habnur Może on nie chce ruchać lasek tylko stworzyć zdrową relację z kobietą? Złe warunki życia i prawdopodobnie nieciekawe dzieciństwo potrafi wejść na głowę, zabić poczucie własnej wartości i zmienić je w poczucie wstydu. @hauser15 w takiej sytuacji przede wszystkim trzeba działać. Nie wiem jaka jest sytuacja, ale skoro jesteś dorosły to masz wiele możliwości poniesienia się