Wpis z mikrobloga

Mirki gdzie mogę zgłosić że #play nie wywiązuje się z umów i nie świadczy roamingu we Francji na obszarze #martynika i #gwadelupa?

W Gwadelupie i Martynice nie działa internet w roamingu a dodatkowo na Martynice nie jest świadczona usługa połączeń. W odpowiedzi na reklamację dostałem informację że aby zadzwonić mogę skorzystać z opcji "tanie połączenia w roamingu" czy jakoś tak, a internet nie działa bo nie świadczą tej usługi.

W cenniku jakoś brak o tym wzmianki a wręcz przeciwnie, "kraje" ujęte są jako strefa UE. Oba zamorskie terytoria należą do Francji i do Unii Europejskiej i obowiązuje je takie samo prawo poza wyłączeniem z Schengen oraz z podatków.
  • 24
Można się rozejść XD @Issac: @robert83:

W Gwadelupie i Martynice nie działa internet w roamingu a dodatkowo na Martynice nie jest świadczona usługa połączeń.


@kodijak: https://www.play.pl/resources/pdf/Lista_krajow.pdf

KRAJ @ PARTNER @ Połączenia głosowe oraz SMS - przychodzące / wychodzące @ Pakietowa transmisja danych (GPRS / MMS)

GWADELUPA @ Digicel @ tak* @ nie
MARTYNIKA @ Digicel @ tak* @ nie

* posiadając ofertę na kartę bądź mix, możesz wykonywać połączenia
@kodijak: jestem wlasnie na gwadeupie i #!$%@? mnie bierze - bo mam play - i nie mam zasiegu w zadnej z trzech sieci ktora tu jest. nie moge dzwonic, nie mogę pisac smsow a przed wyjazdem w punkcie sprzedazy zapewniali mnie ze tu bedzie wszystko dzialac jak w UE. Mam abonament na firme. Zero zasiegu. Zero czegokolwiek. Napisz jak w koncu twoj problem sie rozeiazal. Pozdro
@TomaszNecik: @kodijak: Ta awaria zdaje się jest od dawna, bo ja byłem we wrześniu 2018 i ta sama sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz będę we wrześniu 2019 na Martynice i zastanawiam się czy też mnie wydymają czy zawczasu przenieść numer? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mateoaka ale obrzydliwi oszuści... dzwoniłam do nich w tamtym tygodniu i mówili że jest już ok. Wybieram się w tamte rejony w marcu i widzę, że znowu będzie problem () dzięki za info!