@Uaimmiau nic się nie działo, Francja prowadząc 1-0 grała na czas wszystkimi możliwymi sposobami (w tym wymuszaniem fauli, podkładaniem się, wybijaniem piłki po gwizdku). Problem w tym, że Belgia nawet będąc przy piłce nie zagrażała brance Francji i przegrała sprawiedliwie. A niedzielnego kibica piecze dupa, że drużyna zwycięska nie atakuje na pełnej piździe przez 90 minut mając awans w kieszeni ( )
@Uaimmiau
@cezeterson
nie, Francja nir grała fair play, przedłużali wszystko jak tylko mogli, symulowali I celebrowali upadek tak długo, jak tylko mogli. Ja nie mam nic przeciwko klepaniu piłki po obronie, podawaniu do bramkarza czy staniu w narożniku, bo przy takim wyniku im się to opłaca, ale to co wczoraj robili Mbappe I spółka było zwyczajnie chamskie. W skrócie, ukradli trzy z doliczonych sześciu minut opóźnianiem wznowienia gry.