Wpis z mikrobloga

@oliho: Bardziej niż te "madki" #!$%@?ą mnie patusy prostujące dokładnie to samo pod płaszczykiem szydery czy "beki", czujesz się lepszy gnoju?

@dziekuje: wygłupy wygłupami, ale jak taka matka jest na wyjeździe to co - młody ma zdechnąć z głodu albo wyć w niebogłosy czy może jednak wyjmie tego cyca i go nakarmi? Nie ogarniam co w karmieniu dziecka może być nieodpowiedniego...
@husky83: Szczerze to mam to gdzieś, rzadki widok dla mnie, a mieszkam w centrum Warszawy. Raz na jakiś czas jakiś cyc się pokaże, ale zazwyczaj wystarczy odwrócić wzrok i uwierz mi, kobita się nie obraża, ani nie podbiega świecąc mi nim przed nosem...
@dziekuje: dokładnie tak jak mówisz, dlatego śmieszy mnie zarówno nagonka na karmiące kobiety jak i same kobiety, które wystawiają cycki na siłę, mimo że dziecko nie jest głodne, ale ona chce pokazać, że może karmić gdzie chce...
@oliho: a co dziwnego w tym obrazku? Mała pewnie nie widziała, żeby mama karmiła butelką. Dla niej zupełnie naturalne jest karmienie piersią i tak też bawi się lalkami. Zdjęcie dziecka "karmiącego" lalkę butelką byłoby ok?