Wpis z mikrobloga

Takie #kitku przygarnąłem dzisiaj na godzinę, po godzinie znaleźliśmy właścicieli rzeczonego wariata, który wykonał skok z drugiego piętra na ulicę i krzątał się zestresowany po osiedlu. Zakładajcie ludzie siatki na oknach bo jak widać nawet mały szkrab strachu nie zna. :) W sumie nie wiem czy akcja ratunkowa przeprowadzona tak jak powinno być bo pierwsze co zrobiłem to zadzwoniłem do weterynarza 24/7, który zwrócił uwagę na obrożę, że to może być kot wychodzący i raczej w mojej okolicy jest to kot bez chipa bo on przypomina sobie bardzo mało takich przypadków żebym odłożył go na miejsce w którym go znalazłem i obserwował przez jakiś czas w którym kierunku pójdzie, a ekopatrol = zawiezienie go do schroniska czy jest sens skoro jest po północy. Po konsultacji ze znajomymi posiadaczami kotów napoiliśmy go wodą i zapewniliśmy mu luksusowy karton w mieszkaniu. Ja ruszyłem w osiedle szukając ludzi szukających czegoś i po 30 minutach wyprawy wróciłem do domu wypatrując takich jednostek, zobaczyłem parkę w której płakała kobieta i z okna zakrzyknąłem do niej z zapytaniem ej czego szukacie, a ona, że kotka. Po sprawdzeniu rysopisu i cech szczególnych(zapytałem o obrożę dostałem informację o ćwiekach) wydałem delikwenta w ich ręce.

#pokazkota #heheszki #humorobrazkowy
GrubyCZECZEN - Takie #kitku przygarnąłem dzisiaj na godzinę, po godzinie znaleźliśmy ...

źródło: comment_JuGcOSohvXVccrrgs4gD6XeD40et6GB0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz