Wpis z mikrobloga

@wellfcuk: Pewnie, piwniczak ma znajomych z całego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) W rzeczywistości wymiana uzgodniona z flajem, którym do ciebie przylatuje i wymienia pokemony. Gardzę.
  • Odpowiedz
@Logytaze no nie wiem. Na ostatnim rajdzie był u nas facet z Peru (zgarnięty z ulicy na 1 raid, skonczylo sie na ok. 10), mam kolegę z Tajwanu, co u nas studiuje. Wbrew pozorom grający turyści są bardzo otwarci na kontakty z miejscowymi.
  • Odpowiedz
  • 0
@TomgTp tak narzekasz na tych co latają na fejku. A połowa filmów na YT super trenerów to ludzie siedzący za biurkiem latający na fejku
  • Odpowiedz
@TomgTp: Mam wszystkie poza Heracrosem.

Tropius - trade,
Kaczka i Kangur byly w Polsce na eventach.
Pozostałe 2 złapane na wycieczce

da radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gorrann: ja MissTurbofake, ale dopiero zaczynam przygodę z poksami (z tydzień grania już pyknął). Tam akurat często można mnie spotkać, stała trasa do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) reszta to ludzie z "VVV"
  • Odpowiedz
@wellfcuk: jesteś na niebieskim albo wrocławskim discordzie? łatwiej umawiać się na rajdy. Po nicku nie znalazłem, wiec pytam. jakby chciała linki do dołączenia to pisz.
  • Odpowiedz
@Gorrann: słyszałam o discordzie, ale nie jestem, muszę się zaopatrzyć w kartę pamięci i powerbank, bo na razie to amatorka :D możesz wysłać link na pw i jak tylko złożę zestaw łapacza pokemonów to dołącze
  • Odpowiedz