Wpis z mikrobloga

Ułożyłem program społeczno-gospodarczy na najbliższe lata
-#!$%@? mniejszych firm żeby cały biznes został w rękach garstki Januszy-oligarchów, na których łaskę szarzy ludzie są zdani, jak to ma miejsce na wschodzie
-zlikwidowanie wszelkiej inteligencji i tych bardziej szanujących się jednostek na terenie kraju (co chwilę dociskanie pasa i podatki na fanaberie rządu, ww Janusze będą specjalistom płacić głodowe stawki, a nie-specjalistom mówić że mają 10 ukraińców na ich miejsce)
-dotowanie patologii z jednocyfrowym iq poprzez programy socjalne, które nie mają na celu jej zmniejszenia tylko dalszą hodowlę i rozwój (to w końcu idealny elektorat)
-romans z kościołem żeby łatwiej ich tresować i tłumaczyć wszystkie "reformy" patriotyzmem
Ostania faza tego wspaniałego planu będzie wyglądać tak - naród pełen analfabetów żyjących na skraju ubóstwa zostaje pozbawiony wszelkiej pomocy socjalnej, i ludzie zostaną zmuszeni #!$%@?ć 20 godzin w fabryce gwoździ żeby nie umrzeć z głodu. Spasiony janusz prezes, pan poseł, biskup i ja (bo to wszystko wymyśliłem) pijemy sobie razem łiski i palimy cygara 500 euro/szt., tymczasem pracownik idzie do kościoła żeby podziękować Bogu za to że urodził się w najlepszym kraju na świecie w którym nie ma zamachów, i stać go dziś nawet było na zupę z obierek. Co o tym sądzicie?
#4konserwy #neuropa

edit: oczywiście zrobiłbym też referendum o wyjście z UE i zaraz po nim pozamykał granice żeby mi owieczki nie pouciekały
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LawrenceBDSM zgadzam się w 90%, jedynce co dodam to że w Polsce nie ma inteligencji od wielu lat, bo nie każdy kto kończy studia jest inteligentem, a ta społeczność niestety nie interesują się polityką bo się trochę nie chce brudzic w gownie jakie jest w sejmie. Przez to mamy u władzy bande Januszy którzy zrobili jakieś studia na szybko żeby móc awansować, i krzykaczy populistów ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: Czemu się dziwisz, ta idealizowana przez Ciebie inteligencja tyra na uniwersytetach i instytucjach kultury od 2 do 5k, boję się mimo wszystko politycznej przyszłości bo najbardziej do polityki garną się zakodowani absolwenci UW i nacjodebile... Szkoda kraju.
  • Odpowiedz
@gupio zgodzę się. Nieidealizuje, ale mam styczność że grupa akademicką, i jeśli chodzi o wiedzę czy nawet etykietę, wiedzę specjalistyncza. To nad tym co dzieje się w rządzie to niebo a ziemia. Ale politycznie nikt ich nie chce. Bo po co brać madrzejszych od siebie.
Wolę żeby rządził krajem specjalista, profesor, który rozsądnie i racjonalnie myśli. Niż prawicowy krzykacz. Btw lewica też ma swoich....
  • Odpowiedz