Wpis z mikrobloga

Postanowiłem codziennie wrzucać jedno zdjęcie z zabiegu przeszczepu włosów przed i po odroście. Jako, że tematem się interesuje od kilku lat i sam jestem po takim zabiegu, czego efekty wrzucałem, uważam, że warto uświadamiać ludzi, że są możliwości do leczenia tych kompleksów.
Za nim ktokolwiek napiszę, że do czegoś naganiam czy reklamuje - Nie reklamuje, nie u każdego da się uzyskać rewelacyjny efekt, sami chirurdzy zajmujący się HT powtarzają, że najlepszymi kandydatami są osoby z czarnymi włosami i gęstym donorem (obszarem dawczym) - to daje najlepsze rezultaty, niestety u blondynów te rezultaty są sporo gorsze.

A więc do dzieła, dzisiaj pacjent 47 lat, przeszczepionych graftów 4200 (9815 włosów) z tego 512 pojedynczych, 1958 podwójnych, potrójnych 1533, i poczwórnych 197 (graftów)
Gęstość donoru Donor density - 80 Ufs/cm2, czyli dobry.

#zakola #wlosy
zygmnut-goscicki - Postanowiłem codziennie wrzucać jedno zdjęcie z zabiegu przeszczep...

źródło: comment_64n60BoyF2aWyfiZtzXb23FonSg4cL1q.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Szimu: Zależy od chirurga, lokalizacji, najtaniej i dobrze wychodzi w Turcji, najdrożej lepiej nie pytaj. :)
Można z brody, metoda wtedy się nazywa BHT Body Hair Transplant i jest droższa niż standardowe "FUE", jednak włosy z brody czy innej części ciała nie co różni się od włosów z głowy, dlatego najlepiej jest przeszczepiać z "głowy na głowe" choć z brody też przeszczepiają jak ktoś ma bardzo duży problem.
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: Tak jak napisałem, tanio i dobrze robią Turcy, z tego względu, że tam rynek Transplantacji włosów jest największy na świecie, w samym Istanbule jest więcej klinik robiących przeszczepy włosów niż w całej Europie razem wzięte.
Koszty wahają się od 10 do średnio 30 tyś zł w zależności od ubytków które trzeba uzupełnić.
Polska na dzień dzisiejszy wypada nawet nie słabo co tragicznie, lecz pojawiła się nadzieja, Dr. Andrzej Przybylski z
  • Odpowiedz
@zygmnut-goscicki: ja mam lekkie, ale wystarczające, żeby mi zmienić układ fryzury, co trochę przeszkadza, jak jest ta taka skala oceny to ja mam tą najniższą tak mi się zdaje, ale mam 21 lat, więc to niby jeszcze może się zmienić
jak jest się młodym to oni każą czekać aż to się bardziej uformuje?
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: Trzeba obrać odpowiednią strategię, jak ma się starszych braci np. 5-10 lat to patrzeć po ich stanie na głowie, jak to się prezentuje u ojca i jego ojca czyli twojego dziadka po obu stronach i matki i ojca.
Wiadomo, że jeżeli w rodzinie są same łysielce to robienie zabiegu w tak młodym wieku jak 18-20 lat jak widzimy problem to samobójstwo bo będziemy co chwile latać na zabiegi aż się
  • Odpowiedz
W Istanbule na lotnisku na każdym kroku można spotkać osoby po przeszczepach włosów. W pracy w Turcji widziałem kilka osób po przeszczepach już ponad rok/dwa po i niestety nie wygląda to tak dobrze jak na zdjęciach. Ogólnie jeżeli ktoś jest po 40/50 to ujdzie, bo włosy są bardzo rzadkie i to widać. Można powtórzyć zabieg i włosy zagęścić ale tak jak pisał autor posta zależy od obszaru biorczego, a i widać wtedy
  • Odpowiedz