Wpis z mikrobloga

@menmikimen: XD

@szczesliwa_patelnia: myślałem raczej nad Tinderem połączonym z roksą, ale mam wystarczająco dużo przypałowych aplikacji w portfolio XD

@BlaziuBlaz: To zależy. Autościemnianie masz w telefonie spięte z czujnikiem światła. Jak chcesz bardziej pro to Twilight (f.lux na telefony). Zmniejsza też jakieś tam światło i robi inne cuda
  • Odpowiedz
@xDrope: oczywiście gaśnie. sm - g360f. pewnie czegoś nie wiem bo się nie znam:] chodzi mi o to żeby ręcznie nie trzeba było zmniejszać jasności ekranu tylko żeby automatycznie ustawiała się żądana wartość po zmroku.
  • Odpowiedz
@BlaziuBlaz: To oznacza, że masz czujnik światła (googlnij, w ustawieniach powinieneś móc ustawić jasność na auto i wtedy w zależności od natężenia światła na zewnątrz powinien dostosowywać jasność ekranu). Na żądaną wartość po zmroku w zależności od lokalizacji i czasu ma Twilight.
  • Odpowiedz
@xDrope: ok. po prostu w głównych ustawieniach wyświetlacza mam tylko jasność i tyle. Więcej nie szukałem. Czasem podczas nocnych spacerów przeszkadza mi maksymalna domyślna jasność i nie zawsze pamiętam żeby ją zmniejszyć;]
  • Odpowiedz
@xDrope: coś do obczajania jakie sklepy są czynne w niedziele niehandlowe w danym mieście, jak już się na tym dorobisz to kup mi dżinsy
  • Odpowiedz
@xDrope: tinder + roksa - dziewczyny wstawiają swoje zdjęcia i oboje podajecie cenę za godzinę, jeśli jest różnica w waszych ofertach to nie ma "pary" jeśli oboje podacie wystarczająco podobna cenę to pojawia sie napis "masz ruchanko" a u dziewczyny "masz robotę" i możecie sie umawiać, dzięki temu ceny kształtują sie wg wolnego rynku ( ͜͡ʖ ͡€) nie zapomnij o mnie jak juz zarobisz miliony
  • Odpowiedz