Wpis z mikrobloga

@blogger: niby meme ale ja np lubie tecze i chetnie chodzilbym w teczowych logach i kolorach ale wszyscy beda myslec ze jestem pedalem no #!$%@? :((
  • Odpowiedz
Gdyby nie opis to byś nawet nie wiedział o co chodzi na zdjęciu


@Catacombe: no i na pewno nie pochwalili się swoim wyczynem w mediach społecznościowych, tak? Na pewno nie lataliby z flagą, gdyby nie było zakazu? Zresztą, przecież piszę ogólnie, nawiązując do posta. Poza tym, odnoszę wrażenie, że często ludzie organizujący podobne akcje robią to, by być fajni, na czasie, postępowi, tolerancyjni... na pokaz. I niekoniecznie sami są homoseksualistami.
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: no na pewno ta sama grupa. Jakby ci banda kiboli zrobiła wjazd na chatę o 6 rano za "pedałowanie", to byś zmienił zdanie na temat sytuacji osób homoseksualnych w Rosji.
  • Odpowiedz
@Catacombe: no i na pewno nie pochwalili się swoim wyczynem w mediach społecznościowych, tak? Na pewno nie lataliby z flagą, gdyby nie było zakazu? Zresztą, przecież piszę ogólnie, nawiązując do posta. Poza tym, odnoszę wrażenie, że często ludzie organizujący podobne akcje robią to, by być fajni, na czasie, postępowi, tolerancyjni... na pokaz. I niekoniecznie sami są homoseksualistami.


@metalowy_pasterz: chyba jest konieczność takich akcji, skoro chodzenie z tęczową flagą w Rosji
  • Odpowiedz
Jeśli jednak ktokolwiek #!$%@? tęczowym sztandarem po oczach i obsmarowuje klatę krzykliwymi homohasłami, to moim zdaniem sam szkodzi homoseksualistom. Dla mnie to ta sama bieda umysłowa co sebixy chodzące w koszulkach "lubię cycki" itp.


@metalowy_pasterz: Tak szkodzi, że w niektórych cywilizowanych krajach mogą już zawierać małżeństwa, a jeszcze nie tak dawno to bycie homoseksualistą wiązało się z karą śmierci/więzienia albo społecznym napiętnowaniem.
  • Odpowiedz
ale nikt nie bawi się w akcje promocyjne swojej seksualności. Lubią co lubią, kochają kogo kochają no i luzik. Ludzie jak wszyscy, a wyróżnia ich tylko orientacja seksualna.

Jeśli jednak ktokolwiek #!$%@? tęczowym sztandarem po oczach i obsmarowuje klatę

@metalowy_pasterz: Nie da się promować seksualności. Patrząc na tęczę od razu myślisz o seksie osób lgbt? Tutaj chodzi o zwrócenie uwagi na prawa człowieka osób lgbt i rodzin jednopłciowych, które są w
  • Odpowiedz
no na pewno ta sama grupa. Jakby ci banda kiboli zrobiła wjazd na chatę o 6 rano za "pedałowanie", to byś zmienił zdanie na temat sytuacji osób homoseksualnych w Rosji.


@voor: czy ty umiesz w ogóle czytać ze zrozumieniem. Grupka z AMERYKI ŁACIŃSKIEJ.
  • Odpowiedz
Nie da się promować seksualności

@artpop: ??? Rozumiem, że czepiasz się słówka?

Patrząc na tęczę od razu myślisz o seksie osób lgbt?

Mam wrażenie, że na siłę próbujesz przeinaczyć moje słowa i tok rozumowania. Nie tęczę, a symbol, który wszyscy znamy. I czy ja coś napisałem o wyobrażaniu sobie seksu osób lgbt na widok flagi???

@artpop:

Tutaj chodzi o zwrócenie uwagi na prawa człowieka osób lgbt i rodzin jednopłciowych, które
  • Odpowiedz