Wpis z mikrobloga

Prosze o rade #mikrokoksy jaki wybrać trening na #silownia bo jest ich tyle, że im więcej czytam tym mniej wiem xD Bardziej zależy mi na hipertrofii/masie niż na sile. Dodam, że chce oprzeć trening głownia na wolnych ciężarach, bo trenuje w piwnicy i nie mam żadnych maszyn.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_smiec
@Sadar
@Estetykatopodstawa
A dlaczego akurat fbw a nie trening split? Nie rozumiem, co ludzie mają przeciwko splitowi. Naczytali się szamanów internetowych, że fbw i tylko fbw. Tymczasem ja zawsze preferowalem split i różne jego odmiany i zbudowałem świetną sylwetkę. Kiedyś przeszedłem na fbw i efekty były tragiczne. Tutaj masz więcej na ten temat: https://youtu.be/2YAzGXF5GVY . Kulturystyka to głównie doświadczenie, dieta i zapierdziel na siłowni, a nie opłacane badania
  • Odpowiedz
Split tez ma swoje miejsce, np robiac cut zeby tylko utrzymac mase i sie nie zajezdac lub jak ktos wspomnial, kiedy trzepiesz jedna partie na pincet sposobow w tygodniu a reszte ze wzgledow logistycznych tylko raz.

Ogolnie dla noobow FBW, i ja tez powiem, ze na poczatek poczatkow znienawidzony na wykopie SL5x5, ze wzgledu na ekosystem.
  • Odpowiedz
@chuckmls: wiekszosc, ktora zaczynala jakis czas temu nawalala split na poczatku, bo byl on hypowany przez gazety, jaglakow i sebkow z silowni. W sumie wiekszosc tez nazywala fbw obwodowka i mowila, ze to tylko na tydzien/dwa zeby sie dobrze zagrzac przed wlasciwym treningiem split
  • Odpowiedz