Wpis z mikrobloga

  • 2
Mój pierwszy community day i czuję się po nim zniechęcona grą ( ͡° ʖ̯ ͡°) a do tej pory byłam bardzo zajarana pokemonami. Po prostu łaziłam tyle czasu, łapiąc ciągle te squirtle które były wszędzie, odklikując te same zadania, wkurzając się ciągle że zapycha mi się plecak (nie mam tyle monet żeby go powiększyć dużo razy), wróciłam do mieszkania i mam poczucie że zmarnowałam tyle czasu dla jakiegoś głupiego expa, ale nie czerpiąc przy tym w ogóle radości z gry.
#pokemongo
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Zresztą wiedziałam że zaraz zaczną się głosy że moja wina bo źle gram ))¯_(ツ)_/¯do tej pory gra mi się podobała, community day mi się nie podoba, tyle.
  • Odpowiedz
@azetka no tak, pierwszy cd wiele tłumaczy. Miejsca w plecakach, to były moje pierwsze inwestycje w grze, teraz mam 2000/1500 I poki i tak muszę sprawdzać na bieżąco a w samym zadaniowym plecaku wczoraj miałam ponad 100. Do kolejnego trochę czasu, to przyoszczedzisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@azetka: Myślę, że niepotrzebnie się zniechęcasz. Graj tak jak Ci się podoba, uczestnictwo w Community Day to nie jest przymus. Jeśli masowe łapanie jednych i tych samych poków Cię nuży, to myślę, że nie ma co na siłę się męczyć.
Ja sam gram już bardzo długo, brałem do tej pory udział tylko w jednym CD (tym z Charmanderem), okazjonalnie trzepię raid bossów 1 poziomu, swoje pierwsze legendy zdobyłem z Field
  • Odpowiedz
@azetka: No niestety ta gra nastawiona pod duże miasta. Ja mam w promieniu 300 od domu 12 gymow to włożenie poksow i zgarnięcie codziennie 50 coinsow jest dość latwe.
  • Odpowiedz
@taktoto: Mam 38 poziom, prawie 15k złapanych poków, jestem jednym z najlepszych graczy w okolicy, kontry co najmniej na 30 poziomie na wszystko i mam ~350/700 miejsc. Co Ty tam do cholery trzymasz?
  • Odpowiedz
@poziomek90 wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º) Pierwszego startera, po 6 legend z najlepszym iv, trochę poków z legacy, 2-3 każdego eventowego pichu do raichu, kilkadziesiąt pokow 100% iv, do tego niektóre trochę pokow do zabijania gymow i pod określone raidy, wszystkie zlapane shiny (Nie ma tego dużo, 47 sztuk, 13 mewtwo, gdzie w sumie tylko jeden ma 15 ataku, ale teraz się przydadzą do trade. No zebrało
taktoto - @poziomek90 wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º) Pierwszego startera, po 6 legend z najlepsz...

źródło: comment_CjWrHnuufLgOnfa2MCS6AGg0PqQqAYYs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz