Wpis z mikrobloga

@RustyJames: No właśnie taka finansowa aborcja to jest jedyne możliwe wyjście jeżeli chcemy mówić o równouprawnieniu, a nie muszę nikogo przekonywać że jest to bardzo ważna kwestia w dzisiejszym świecie.
  • Odpowiedz
@pawelososo nie będzie nigdy równouprawnienia w tej kwestii, bo taka jest biologia. Kobieta rodzi i to jej cialo, więc podejmuje decyzje. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś na przykład o mnie decydował, że musi mi coś z brzucha wyjąć, a ja nie mam nic do gadania.Jak kiedyś dzieci będą produkowane w inkubatorach, wtedy będziesz mógł sobie podejmować decyzje. Co do kasy, to państwo chroni dzieci i alimenty są na gówniaka. Dziecko pochłania
  • Odpowiedz
o nie będzie nigdy równouprawnienia w tej kwestii, bo taka jest biologia.


@RustyJames: To trzeba zrobić wszystko, żeby biologiczne różnice zniwelować za pomocą np. jakichś instrumentów administracyjnych vide zrzeczenie się praw rodzicielskich przez ojca do któregoś tam miesiąca ciąży.

Kobieta rodzi i to jej cialo, więc podejmuje decyzje. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś na przykład o mnie decydował, że musi mi coś z brzucha wyjąć, a ja nie mam nic do
  • Odpowiedz
@pawelososo jeżeli tak to ująłeś, to jak wprowadził material genetyczny do kobiecych narządów to znaczy, że już podjął decyzję, a kobieta podejmuje swoją, czy urodzi czy nie xd jeżeli dziecko jest na świecie to nie możesz się już wymigać, bo wyobraź sobie, że już nie jest ważne, że ty nie chcesz płacić paru stówek na dziecko, tylko ważne jest dziecko, członek społeczeństwa. A państwu zależy by dzieci miały zapewnione dobre warunki
  • Odpowiedz
@Borysk5: dlaczego tak daleko szukasz. U nas chyba już SN wypowiedział sie w sprawie testu, który ojciec zrobił swojemu dziecku i wyszło ze nie jest jego.. wystąpił do sądu o unieważnienie ojcostwa i przegrał bo sąd i obrońca matki z dzieckiem go podważył. A matka sie nie zgodziła na ponowny test :D wszystko w świetle prawa


@poznanskijanusz: manipulujesz. Bardzo dobrze, że sąd nie uznał jego testu na ojcostwo.
  • Odpowiedz
@Choker a skąd sąd może wiedzieć, czy na przykład wcześniej chciałeś(miałeś seks bez zabezpieczenia i skończyłes w środku) , a teraz nie? Xd możesz zmienić zdanie i nie płacić alimentów? Xd zresztą tak jak mówię, dziecko jest ważniejsze niż twoje parę stowek miesięcznie i musisz płacić na swoje dziecko. Nie chcesz dzieci? To ruchaj w prezerwatywie, albo wazektomia, takie to ciężkie?
  • Odpowiedz
@RustyJames: Skoro forsuje się, że kobieta powinna mieć wybór to również mężczyzna powinien mieć wybór, jeśli go nie ma to chociaż na te alimenty bo w sumie to i tak jest ciężar pewien dla mężczyzny kiedy jakaś #!$%@? chce urodzić niechciane dziecko.
  • Odpowiedz
@Siotson: przeczytaj moje wpisy w tym wątku, np. "ale może mieć bo mógł pobrać nie wiem, od innego dziecka. Ja na prawdę się z obrońcami matki i sędzia w tej kwestii zgadzam i akceptuje. "
  • Odpowiedz