Wpis z mikrobloga

@goly8622: ok jak już to zacząłem to dokończę, mieliśmy trend spadkowy przez około 50 dni, wtedy wszystko się zgadzało z moimmi założeniami, przez ostatnią dobę wszystko wychodzi odwrotnie do moich założeń, zo może oznaczać, że mam błędne nastawienie i powinienem już iść pod wzrosty możliwe, że już jest na tyle mało osób, które uważają, że jest bear, że nie są w stanie zbić ceny, ja też jeszcze dzisiaj rano byłem pewien
w perspektywie kilku tygodni na pewno się nie straci, jeżeli teraz się kupi ale ale chwilowo może jeszcze spaść, jednak jak market ustali, że jednak gora to tak jak na ostatniej fali będzie zielone dildo i możemy się znależć szybko w okolicy 7600, tym bardziej, że teraz sobie uzmysłowiłem, że tamten squeeze z podobnego poziomu się zaczynał
@bitkoin: no to jest tez jakieś wyjście bo w ciągu najbliższej doby na pewno nie będzie bulla, mogą byc tylko spadki, ale jeżeli za 3-4 dni będziemy dalej w tym miejscu to już wzrosty będą dużo bardzo prawdopodobne
@drakkar: w górę i tak gwałtownie nie polecimy jak przebijemy górną, tak samo z dolną, może być tak, że ją przebijemy ale tempo spadków będzie zachowane, świadczyć to będzie już o małej ilości osób nastawionych na spadki, a może być tak, że wiele osób co już kupiło to patrzy na tą linię i załączy się im panika jak ją przebijemy, obecnie sytuacja jest już bardzo nie jasna, może się stać dużo
@drakkar: sorry przebicie tego będzie bardzo istotne, w momencie przebicia już będzie już dużo wiadomo, cena nie skoczy gwałtownie w dół lub górę ale po przekroczeniu którejść z tych linii cena zacznie stopniowo przyspieszać bo one symbolizują tempo wzrostu lub spadku na rsi, tylko nie wiem jakiego interwału dotyczny 1 i druga kreska, ale będzie to raczej góra, gdybym się tego nie spodziewał to nie zamykałbym dzisiaj shorta, bo za dużo
@bitkoin Nadzieja holderów nie ma tutaj nic do rzeczy, holder będzie holdował tak czy siak po ile by btc nie był. Chodzi o ulicę i januszy biznesu którzy moim zdaniem już w 90% zostali wyleszczeni i się wyprzedali.